Naczynia i sztućce dla dzieci

(115)
Pokaż filtry Filtruj
z 6

Bidony, kubki i miseczki to zestaw niezbędnych naczyń dla dzieci w okresie nauki samodzielnego jedzenia. Ergonomiczne rozwiązania, takie jak profilowane uchwyty czy antypoślizgowe nawierzchnie, zwiększają komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Apteka posiada bogatą ofertę tych akcesoriów.

Kubki i bidony dla dzieci

W poniższej kategorii – naczynia i sztućce – znajduje się bogaty asortyment akcesoriów, jakimi są kubki i bidony. Wśród propozycji znajduje się wiele modeli dla najmłodszych, tzw. kubki treningowe ze specjalnym ustnikiem i ergonomicznymi uchwytami ułatwiającymi trzymanie, w tym Mam Starter Cup, Avent Kubek Treningowy czy Avent Classic i Mam różowy. Sprawdzają się one zwłaszcza w ramach przygotowań malucha do rozszerzenia diety lub zmiany stylu karmienia z naturalnego na butelkę. Dla starszaków natomiast apteka przewidziała kubki dla dzieci z rurką lub słomką, np. Avent, Canpol Babies czy Canpol Kubek Jakubek. To praktyczne pojemniki na chłodne i letnie napoje niegazowane, takie jak woda i herbatki owocowe. Elastyczne rurki stymulują mięśnie twarzy i aparat mowy podczas użytkowania, a dołączone przy ich ujściu zatyczka lub kapturek pozwalają na higieniczne zabezpieczenie słomki. 

W aptece znajdują się także sportowe bidony, np. Canpol ze składaną rurką, Bidon Socool czy Canpol Babies Racing. Pojemniki sprawdzają się zwłaszcza poza domem, np. w szkole czy na spacerach. 

Miseczki i łyżeczki

W aptece dostępne są funkcjonalne miseczki w zestawach z ergonomicznymi łyżeczkami i pokrywkami lub bez dodatkowych akcesoriów, np. Baby Ono z przyssawką, Baby Ono z przyssawką i łyżeczką czy Easy-Grab. Zarówno komplety, jak i pojedyncza zastawa oraz sztućce, w tym Boon dwustronne łyżeczkiCanpol Babies łyżeczka silikonowa różowa i B.BOX, Pierwsze sztućce dla niemowląt, sprawdzą się podczas nauki samodzielnego jedzenia. Oferta obejmuje miseczki o różnych pojemnościach i wyglądzie, które umożliwiają indywidualne dopasowanie wybranego produktu do preferencji i możliwości dziecka. Talerzyki oraz sztućce są zupełnie bezpieczne dla zdrowia, bo nie posiadają bisfenolu A. Poza tym, że są funkcjonalne, to ich czyszczenie jest łatwe. Wiele modeli można myć w zmywarce bez obaw o powstanie uszkodzeń czy odbarwień, a niektóre można nawet wkładać do kuchenki mikrofalowej.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Zamknij