Naczynia i sztućce dla dzieci

(180) info
Pokaż filtry Filtruj

Pierwszy zestaw naczyń dla dzieci – o czym nie zapomnieć?

Bidony, kubki i miseczki to zestaw niezbędnych naczyń dla dzieci w okresie nauki samodzielnego jedzenia. Ergonomiczne rozwiązania, takie jak profilowane uchwyty czy antypoślizgowe nawierzchnie, zwiększają komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Masz pewność, że Twój maluch nie zrobi sobie krzywdy widelcem bądź łyżką.

Sprawdź ofertę: Kosmetyki dla Twojego dziecka

Kubki i bidony dla dzieci

W poniższej kategorii – naczynia i sztućce – znajduje się bogaty asortyment akcesoriów, jakimi są kubki plastikowe i bidony termiczne dla dzieci. Wśród propozycji znajduje się wiele modeli dla najmłodszych, tzw. kubki treningowe ze specjalnym ustnikiem i ergonomicznymi uchwytami ułatwiającymi trzymanie. Sprawdzają się one zwłaszcza w ramach przygotowań malucha do rozszerzenia diety lub zmiany stylu karmienia z naturalnego na butelkę. Dla starszaków natomiast apteka przewidziała kubki ze słomką lub rurką dla dzieci. To praktyczne pojemniki na chłodne i letnie napoje niegazowane, takie jak woda i herbatki owocowe. Elastyczne rurki stymulują mięśnie twarzy i aparat mowy podczas użytkowania, a dołączone przy ich ujściu zatyczka lub kapturek pozwalają na higieniczne zabezpieczenie słomki.

Przeczytaj: Skoki rozwojowe u dziecka

W aptece znajdują się także sportowe bidony ze składaną rurką. Pojemniki sprawdzają się zwłaszcza poza domem, np. w szkole czy na spacerach.

Sprawdź ofertę: Patyczki do uszu dla dzieci

Miseczki z przyssawką i łyżeczki dla niemowląt

W aptece dostępne są funkcjonalne miseczki w zestawach z ergonomicznymi łyżeczkami i pokrywkami lub bez dodatkowych akcesoriów. Zarówno komplety, jak i pojedyncza zastawa oraz sztućce, w tym Boon dwustronne łyżeczki, Canpol Babies łyżeczka silikonowa różowa i B.BOX, Pierwsze sztućce dla niemowląt, sprawdzą się podczas nauki samodzielnego jedzenia. Oferta obejmuje miseczki o różnych pojemnościach i wyglądzie, które umożliwiają indywidualne dopasowanie wybranego produktu do preferencji i możliwości dziecka. Talerzyki oraz sztućce są zupełnie bezpieczne dla zdrowia, bo nie posiadają bisfenolu A. Poza tym, że są funkcjonalne, to ich czyszczenie jest łatwe. Wiele modeli można myć w zmywarce bez obaw o powstanie uszkodzeń czy odbarwień, a niektóre można nawet wkładać do kuchenki mikrofalowej.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Zamknij