Podgrzewacze do butelek

(20)
Pokaż filtry Filtruj
z 1

Podgrzewacze do butelek z apteki to odpowiednie akcesoria do mleka naturalnego oraz modyfikowanego. Mogą służyć już od pierwszych dni życia dziecka. Zestawy zawierają podgrzewacz o różnej mocy i trybach pracy, a także dodatkowych funkcjach. W niektórych modelach można także podgrzewać słoiczki. 

Podgrzewacz butelek w zestawie

Podgrzewacz do butelek to urządzenie służące do podnoszenia temperatury mleka lub innego płynnego posiłku. Apteka w swej ofercie posiada praktyczne zestawy z butelkami różnego typu, o różnej pojemności. Wśród propozycji znajdują się m.in. Yoomi Gold 240 ml, Yoomi Black 140 ml i Yoomi Gold 140 ml z butelką antykolkową i smoczkiem małego przepływu, dzięki czemu maluchy mogą bezpiecznie pić – bez ryzyka powstawania w posiłku pęcherzyków powietrza sprzyjających nieprzyjemnym dolegliwościom jelitowym. Modele takie jak Yoomi Black 240 ml i Yoomi Gold + Kapsuła czy inne znajdujące się w asortymencie wyroby od znanych producentów, w tym Feed Me Bottles Ltd T/A Yoomi, można stosować zarówno z mlekiem naturalnym, jak i modyfikowanym. 

Każdy podgrzewacz posiada funkcję regularnego grzania w zakresie temperatury 32–34°C, co zapobiega utracie składników odżywczych zawartych w posiłku. Niektóre modele zostały wyposażone także w dodatkowe rozwiązania, aby przygotowywanie jedzenia dla dziecka było jeszcze bardziej komfortowe i ergonomiczne. Dobry podgrzewacz do butelek z apteki posiada kapsułę, tzn. że jest to bezprzewodowy podgrzewacz do butelek, który można zabrać ze sobą nawet w podróż samochodem. 

Uniwersalny podgrzewacz do butelek

W poniższej kategorii znajduje się m.in. podgrzewacz do butelek i słoików Baby Ono 2 w 1 z funkcją sterylizacji, a także Nuk Thermo i Canpol Babies, czyli modele elektryczne z możliwością podgrzewania, rozmrażania i utrzymania ciepła. Urządzenia sprawdzają się nie tylko do posiłków płynnych, ale też papkowatych. Możliwość regulacji temperatury pozwala na precyzyjne przygotowanie jedzenia, bez ryzyka nierównomiernego ogrzewania stref w butelce czy słoiczku i ryzyka poparzeń skóry malucha podczas jedzenia. Niejeden podgrzewacz do butelek z apteki został wyposażony w automatyczne tryby pracy, które jeszcze bardziej ułatwiają użytkowanie urządzenia.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Zamknij