Podgrzewacze do butelek

(18) info
Pokaż filtry Filtruj

Podgrzewacze do butelek dla dzieci – do czego służą?

Podgrzewacze do butelek z apteki to odpowiednie akcesoria do mleka naturalnego oraz modyfikowanego. Mogą służyć już od pierwszych dni życia dziecka. Zestawy zawierają podgrzewacz o różnej mocy i trybach pracy, a także dodatkowych funkcjach. W niektórych modelach można także podgrzewać słoiczki.

Sprawdź ofertę: Mleko modyfikowane przeciw ulewaniu

Jaki podgrzewacz do butelek wybrać?

Podgrzewacz do butelek to urządzenie służące do podnoszenia temperatury mleka lub innego płynnego posiłku. Nasza apteka w swej ofercie posiada praktyczne zestawy z butelkami różnego typu, o różnej pojemności. Pamiętaj, żeby zawsze sprawdzić temperaturę mleka przed podaniem go dziecku.

Sprawdź ofertę: Higiena jamy ustnej u dziecka 

Każdy podgrzewacz posiada funkcję regularnego grzania w zakresie temperatury 32–34°C, co zapobiega utracie składników odżywczych zawartych w posiłku. Pamiętaj, żeby zawsze używać sterylizatora do butelek. Niektóre modele zostały wyposażone także w dodatkowe rozwiązania, aby przygotowywanie jedzenia dla dziecka było jeszcze bardziej komfortowe i ergonomiczne. Dobry podgrzewacz do butelek z apteki posiada kapsułę, tzn. że jest to bezprzewodowy podgrzewacz do butelek samochodowy. Można zabrać go ze sobą w dłuższą podróż. Nie zapomnij zapakować ze sobą pieluch.

Sprawdź ofertę: Termofory dla dzieci

Uniwersalny podgrzewacz do butelek

W poniższej kategorii znajdują się m.in. podgrzewacze do butelek i słoików z funkcją sterylizacji, a także modele elektryczne z możliwością podgrzewania, rozmrażania i utrzymania ciepła. Urządzenia sprawdzają się nie tylko do posiłków płynnych, ale też papkowatych. Możliwość regulacji temperatury pozwala na precyzyjne przygotowanie jedzenia, bez ryzyka nierównomiernego ogrzewania stref w butelce czy słoiczku i ryzyka poparzeń skóry malucha podczas jedzenia.

Sprawdź ofertę: Sprawdzone laktatory

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Zamknij