Pieluchomajtki dla dzieci

(4)
Pokaż filtry Filtruj
z 1

Nietrzymanie moczu u dziecka często jest niekomfortowe i krępujące. Pieluchomajtki dla dzieci to produkt, który pozwala na prowadzenie normalnego trybu życia. Najlepiej wybrać modele wygodne w noszeniu, które mają nieuwierający pas i można je wielokrotnie rozpinać i zapinać. Istotne jest także, aby były wykonane z oddychającego materiału.

Dla kogo są przeznaczone pieluchomajtki?

Problem nietrzymania moczu u starszych pociech zdarza się rzadko, jednak warto wiedzieć, jak temu zapobiegać. Pieluchomajtki dla dzieci powyżej 15 kg czy 30 kg pomagają w normalnym funkcjonowaniu. Są one dostępne w wielu rozmiarach, aby można było łatwo znaleźć odpowiedni typ. Wiele maluchów w wieku przedszkolnym może potrzebować ich w codziennych czynnościach.

Rodzaje pieluchomajtek dla dzieci

Dobre pieluchomajtki charakteryzują się wygodą noszenia. Seni Kids, pieluchomajtki Junior (11–20 kg), 30 szt., mają elastyczne ściągacze i rzepy, aby ich zakładanie i zdejmowanie było jak najbardziej komfortowe. Skutecznie zabezpieczają przed przeciekaniem i sprawiają, że skóra malucha oddycha. Są przeznaczone dla dzieci o wadze powyżej 11 kg. Dla większych pociech odpowiednie są Seni Kids, pieluchomajtki Junior Extra (15+ kg), 30 szt., które nie podrażniają skóry, więc mogą być stosowane nawet przez dzieci ze skłonnościami do miejscowych alergii. Produkt ten sprawdzi się u maluchów, które są aktywne i dużo się ruszają. Zapewnia komfort noszenia i brak przeciekania.

Starsze dzieci o wadze nawet do 25 kg również mogą mieć trudności z utrzymaniem moczu, dlatego z myślą o nich powstały Dry Kids, pieluchomajtki rozmiar XL (11–25 kg), 30 szt. Są one komfortowe w noszeniu i zapewniają suchość skóry. Dzięki temu, że zostały wykonane z oddychającego materiału, ryzyko podrażnień skóry jest minimalne. To produkty jednorazowego użytku, dlatego po wykorzystaniu należy wyrzucić je do kosza. Pieluchomajtki dla dzieci są rozwiązaniem, które pozwoli naszym pociechom czuć się dobrze, mimo problemów z nietrzymaniem moczu.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Zamknij