Grzechotki i gryzaki

(19) info
Pokaż filtry Filtruj

Pierwsze zabawki dla dzieci

Grzechotki i gryzaki to pierwsze zabawki dla wielu dzieci. Grzechotki to najczęściej niewielkie plastikowe zabawki wypełnione kuleczkami, które podczas zabawy wydają charakterystyczny dźwięk. W sklepach i aptekach można je kupić w wielu kształtach i kolorach. Dla niemowląt przeznaczone są zabawki niewielkich rozmiarów, które łatwo chwycić. Jedną z nich jest Canpol Babies, gryzak wodny z grzechotką zwierzątka, 1 szt., który pomaga w ząbkowaniu, a także rozwija koordynację ruchową.

Zabawki dostępne dla najmłodszych powinny mieć odpowiednie certyfikaty, które uznają je za bezpieczne dla dzieci i dopuszczają do używania. Dzieci od pierwszego dnia życia mogą używać gryzaków takich jak Canpol, gryzak wodny Ster, trójkolorowy, 0 m+, 1 szt. Dopasowuje się on do dziąsła niemowlaka, a dzięki specjalnym wypustkom koi ból.

Ząbkowanie to okres, który jest ciężki nie tylko dla rodziców, ale również dla dzieci. Aby ulżyć maluchowi w tym czasie, rodzice często kupują gryzaki, które łagodzą ból dziąseł. Bardzo pomocne są produkty, które można schłodzić w lodówce, co wzmacnia efekt ukojenia, jak np. Baby Ono, gryzak silikonowy do schładzania, różowy, 1 szt. Gryzak jest wykonany z trwałego materiału, dlatego mogą go używać dzieci już od 3. miesiąca życia, które wkraczają w okres ząbkowania. Dla dzieci, które dopiero zaczynają ząbkować, przeznaczone są gryzaki takie jak MAM Bite & Relax Phase 1, 2m+, różowy, 1 szt.. Jest on mniejszego rozmiaru i przynosi ulgę podczas wyżynania się przednich zębów. 

Istnieją gryzaki przeznaczone dla starszych dzieci w kolejnych etapach ząbkowania, czyli w momencie, kiedy wychodzą zęby trzonowe. Jednym z nich jest MAM Bite & Relax Phase 2, gryzak, 4m+, różowy, 1 szt. Gryzak ma zróżnicowaną powierzchnię, która masuje dziąsła. Jest przeznaczony dla dzieci od czwartego miesiąca życia. Dodatkowo wspomaga rozwój dziecka. Gryzak jest zaprojektowany w specjalny sposób, uniemożliwiający połknięcie.

Gryzaki sensoryczne

Zabawki sensoryczne pobudzają zmysły dzieci i niemowląt, pomagając w prawidłowym rozwoju. Canpol Babies, gryzak sensoryczny, geometryczny, 1szt., jest elastyczny, dzięki czemu dziecko może go dowolnie zgniatać i rozciągać. Pomaga to w nauce chwytania i koordynacji. Takie zabawki występują w wielu kształtach i kolorach. Ten w rozmiarze piłki, jak Canpol Babies, gryzak sensoryczny, piłka, 1 szt., zachęca do zabawy, która rozwija zmysły dziecka.

Gryzaki sensoryczne docenią wszyscy rodzice, którzy dbają o prawidłowy rozwój swojego dziecka i chcą, aby zdrowo się rozwijało. Zabawki sensoryczne są mniej kolorowe niż pozostałe gryzaki, jednak dzieci chętnie się nimi bawią. 

Gryzaki z drewna

Po drewniane zabawki dla dzieci chętnie sięgają rodzice, którzy cenią sobie ekologię i lubią naturalne wyroby. Drewniane gryzaki sprawdzają się podczas ząbkowania, ponieważ łagodzą dolegliwości i pozwalają zmniejszyć ból dziąseł. Canpol Babies, gryzak drewniano-silikonowy, Miś, 1 szt., który jest wykonany z naturalnego drewna bukowego i silikonu. Występuje w kilku ciekawych kształtach, które rozwijają zdolności ruchowe i koordynacyjne. Jednym z nich jest gryzak w kształcie lwa, czyli Canpol Babies, gryzak drewniano-silikonowy, Lew, 1 szt. W aptekach i w sklepach można znaleźć wiele ciekawych zabawek, nawet dla najmłodszych dzieci.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Zamknij