Cążki i nożyczki do paznokci dla dzieci

(18)
Pokaż filtry Filtruj
z 1

 

Nożyczki dla niemowląt – co wyróżnia je spośród innych nożyczek? 

Nożyczki dla niemowląt muszą być tak skonstruowane, aby nie zranić delikatnej skóry dziecka. Paznokcie maluszków są tak drobne i cienkie, że ich pielęgnacja wymaga specjalistycznego podejścia. Tym, co przede wszystkim wyróżnia nożyczki dla najmłodszych, jest nietypowa kulista końcówka. Tego typu rozwiązanie nie jest na ogół stosowane w nożyczkach dla dorosłych. Dodatkowo nożyczki dla najmłodszych bardzo często wyposażone są również w specjalną osłonkę, a ich rękojeść wykonana jest z materiału, który zapobiega wyślizgnięciu się akcesorium spomiędzy palców.

Nożyczki dla niemowląt – które akcesorium wybrać?

Jeżeli zależy Ci na bezpiecznym i praktycznym narzędziu, możesz wybrać Canpol, nożyczki z osłonką dla dzieci, 1 szt. Ostrza nożyczek mają wygięte i zaokrąglone krawędzie, które minimalizują niebezpieczeństwo ukłucia lub skaleczenia podczas obcinania paznokci. Oprócz tego do nożyczek dołączono osłonkę, która umożliwia higieniczne przechowywanie i stanowi zabezpieczenie przed przypadkowym zranieniem się dziecka. 

Inne akcesorium, które również zawiera wspomnianą osłonkę, to Nuk, nożyczki dla niemowląt, 1 szt. Dzięki zaokrąglonym ostrzom wykonanym ze stali nierdzewnej nożyczki dla niemowląt Nuk pozwalają bezpiecznie obcinać paznokcie zarówno niemowlętom, jak i nieco starszym dzieciom. Dodatkowo rączka nożyczek wykonana została z antypoślizgowego materiału, co sprawia, że akcesorium bardzo dobrze leży w dłoni. 

Podobny materiał wykorzystano także w MAM Primamma, nożyczki dla niemowląt, 0 m+, 1 szt. Te nożyczki dla niemowląt wyróżnia jeszcze bardzo ciekawy wygląd. Dzięki kolorowym wzorkom dziecko może już w pierwszych dniach pobytu w domu zacząć kojarzyć pielęgnację paznokci z czymś pozytywnym i ciekawym. Co więcej, niewielki rozmiar akcesorium (około 10 cm) sprawia, że jest ono poręczne i mieści się w praktycznie każdej torebce.

Innym wyjątkowym narzędziem, które pozwala pielęgnować dłonie i stopy najmłodszych, jest Canpol, nożyczki dla niemowląt, 1 sztl. Akcesorium wyróżnia się spośród wymienionych wcześniej nożyczek przede wszystkim kształtem. Nożyczki dla niemowląt Canpol są znacznie cieńsze niż opisywane wcześniej modele. Drobne metalowe ostrza pozwalają na jeszcze bardziej precyzyjne i sprawne ruchy.

Nożyczki dla niemowląt – co oprócz nich przyda się w pielęgnacji?

Nie tylko nożyczki przydają się do pielęgnacji dłoni i stóp najmłodszych. Potrzebne do tego mogą się okazać również obcinaczka oraz pilniczek. Jeżeli zależy Ci, aby za jednym zamachem zapewnić sobie wszystkie potrzebne elementy, możesz sięgnąć po:

Kompleksowe zestawy akcesoriów do pielęgnacji pozwalają nadać paznokciom maluszka odpowiednią formę i długość. Delikatny szklany pilniczek umożliwia usunięcie nierówności na wolnym brzegu paznokcia, co chroni dziecko przed zadrapaniem. Dodatkowo akcesoria zostały zapakowane w dobrane kolorystycznie etui, pozwalające na higieniczne przechowywanie oraz przenoszenie elementów zestawu.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Zamknij