Kosmetyki dla kobiet w ciąży

(105)
Pokaż filtry Filtruj
z 5

Balsamy dla kobiet w ciąży

Kobiety w ciąży potrzebują, by ich skóra została odpowiednio odżywiona i nawilżona. Doskonałym rozwiązaniem są dla nich balsamy do ciała. Przykładowe balsamy do ciała dostępne w sprzedaży:

Warto zwrócić uwagę, by balsam dla przyszłej mamy miał skład oparty o jak najbardziej naturalne składniki.

Kremy dla kobiet w ciąży

W ciąży trzeba najbardziej zadbać o skórę na piersiach, brzuchu i udach, tak by zminimalizować pojawiające się rozstępy. Trzeba dobrze zająć się tymi obszarami skóry i zapewnić im odpowiednią pielęgnację. Pomogą w tym np. kremy przeznaczone dla kobiet w ciąży:

Wraz ze zmianami, jakie zachodzą w ciele przyszłej mamy, rozciąganiu ulega jej skóra na piersiach, brzuchu i udach. Konieczne jest zatem wybranie odpowiedniego kremu, który pomoże odżywić skórę i zniwelować powstające rozstępy.

Maski dla kobiet w ciąży

Skóra przyszłej mamy wymaga troskliwej pielęgnacji, tak aby po porodzie było jej łatwiej wrócić do formy sprzed ciąży. Trzeba dołożyć wszelkich starań, by skóra była dobrze odżywiona i nawilżona. Z pomocą przychodzi maska, którą można nałożyć na biust i na brzuch, np. Bielenda Professional, kojąca maska algowa na brzuch i biust, 500 g.

Masła dla kobiet w ciąży

Masła do ciała mają to do siebie, że ich skład jest bardzo dobry i w większości kosmetyków w 100% naturalny. To niezwykle ważne dla kobiety, która oczekuje dziecka. Może ona wybrać np.:

Najważniejsze jest to, by kosmetyk był bezpieczny zarówno dla przyszłej mamy, jak i dla oczekiwanego przez nią dziecka.

Maści dla kobiet w ciąży

Ciąża jest niezwykłym czasem w życiu każdej kobiety. Stwarza jednak pewne niedogodności. W ciele rośnie nowe życie, a na skórze pojawiają się rozstępy. Szczególnej pielęgnacji trzeba też poddać okolice brodawek sutkowych, które mogą być obolałe i podatne na pęknięcia. Warto wybrać maść, która pomoże zniwelować te chwilowe nieprzyjemne odczucia, np.:

Dobrze natłuszczona i odżywiona skóra wokół brodawek sutkowych ulegnie uelastycznieniu, dzięki czemu przyszła mama nie będzie tak bardzo odczuwała ich bólu.

Olejki dla kobiet w ciąży

Olejki są wspaniałymi produktami pielęgnacyjnymi. Mają bardzo dobry skład i działają odżywczo na skórę. Można stosować je również do masowania. Warto wybrać np.:

Regularnie stosowane olejki działają ujędrniająco i odżywiająco na ciało przyszłej mamy.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Zamknij