Antykoncepcja i sex

(141) info
Pokaż filtry Filtruj

Antykoncepcja i sex

Szeroka gama produktów działu Antykoncepcja i sex pozwalają zaspokoić potrzeby osób poszukujących środków antykoncepcyjnych bez recepty, preparatów na potencję oraz akcesoriów higienicznych i lubrykantów. Ponadto, w dziale znajdują się popularne środki antykoncepcyjne wydawane z przypisu lekarza – wkładki domaciczne. 

Antykoncepcja i sex – prezerwatywy

Temat antykoncepcji jest wyjątkowo szeroki, ale aby wybrać najlepszą metodę dla siebie, warto poznać zalety i wady różnych rozwiązań. Oczywiście, u kobiet pierwszym krokiem w doborze odpowiedniego środka powinna być konsultacja lekarska ze specjalistą ginekologii. 

Wszystkim dobrze znane prezerwatywy są środkiem dostępnym bez recepty, a zakupić je można w wielu punktach w niskiej cenie. Warto wiedzieć jednak, że najpewniejszym miejscem zakupu prezerwatyw jest apteka, gdyż tylko wtedy można mieć pewność, że były prawidłowo przechowywane. Ich niewątpliwą zaletą jest łatwość i szybkość użycia – wystarczy we właściwy sposób naciągnąć je na wzwiedziony członek. Ponadto nie ingerują w organizm żadnej z osób – nie wydzielają hormonów ani innych środków chemicznych mogących wpływać na zdrowie, nie zaburzają też naturalnej płodności.  

Prezerwatywy są też polecane osobom często zmieniającym partnerów, gdyż zapobiegają transmisji infekcji przenoszonych drogą płciową. Prawidłowo założone prezerwatywy skutecznie chronią przed zajściem w ciążę, a dostępne na rynku warianty z żelami nawilżającymi, wypustkami zwiększającymi doznania czy ultracienkie pozwalają na eksperymentowanie i dobranie najlepszego rodzaju produktu. 

Antykoncepcja i sex – wkładki wewnątrzmaciczne 

Wkładki wewnątrzmaciczne to metoda antykoncepcji dedykowana paniom, które posiadają stałego partnera i nie planują w najbliższym czasie zajścia w ciążę. Wkładka wewnątrzmaciczna zakładana jest przez specjalistę ginekologii raz na kilka lat i przez cały okres noszenia zapewnia bardzo wysoką ochronę przed ciążą. Wkładki zazwyczaj mają kształt litery T, a wytworzone są z tworzywa syntetycznego lub miedzi. Dostępne na rynku wkładki mogą posiadać zbiorniczek uwalniający hormony – są to tak zwane wkładki hormonalne. 

Do niewątpliwych zalet wkładki wewnątrzmacicznej należy jej wysoka skuteczność sięgająca stu procent. Ponadto ich użytkowniczki nie muszą martwić się o zabezpieczenie przed każdym stosunkiem – wkładka chroni cały czas. Należy jednak pamiętać, że ta metoda antykoncepcji nie zabezpiecza przed zakażeniami przenoszonymi drogą płciową. 

Antykoncepcja i sex – preparaty na potencję 

Wielu panów zmaga się z trudnościami w uzyskaniu i podtrzymaniu wzwodu. Ma na to wpływ wiele czynników – dysfunkcje zdrowotne, stres, lęk. Z pomocą przychodzą wtedy preparaty na potencję, które pozwalają przyspieszyć uzyskanie wzwodu i pozwolą go utrzymać, aby móc odbyć stosunek. Środki tego rodzaju działają na układ krwionośny – rozkurczają naczynia w członku, dzięki czemu w wyniku podniecenia seksualnego napływa do prącia więcej krwi, co wywołuje potencję. Preparaty należy zażyć około godziny przed planowanym stosunkiem płciowym i powinny być one stosowane jedynie przez mężczyzn pełnoletnich.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Zamknij