Suplementy diety na odchudzanie

(141)
Pokaż filtry Filtruj
z 7

Suplementy na odchudzanie spalające tłuszcz

Najpopularniejszym rozwiązaniem, jeśli chodzi o preparaty pomagające w kontroli masy ciała, są suplementy spalające tłuszcz. Przyspieszają one metabolizm, co w połączeniu z regularnym wysiłkiem fizycznym pozwala wymodelować sylwetkę. W składzie większości tego typu suplementów są substancje pochodzenia naturalnego. Wśród nich wymienia się zieloną herbatę, wyciąg z pieprzowca lub młody jęczmień. Działają one termogennie. Chociaż nie wykazują jako takich skutków ubocznych i trudno je przedawkować, to i tak powinny być stosowane zgodnie z zaleceniami producenta.

Przykłady suplementów wspierających proces odchudzania poprzez spalanie tłuszczu to Be Slim Fast oraz Solgar Green Tea Zielona Herbata. Spalanie tłuszczu bardzo skutecznie wspiera także L-karnityna. Substancja ta występuje w wielu suplementach, aczkolwiek są i takie, które posiadają w składzie tylko L-karnitynę, np. Activlab L-karnityna 1000.

Suplementy na odchudzanie ograniczające apetyt

Proces odchudzania zawsze obejmuje prawidłowo zbilansowaną dietę. Jednak nie pomoże ona w redukcji nadmiernego łaknienia. Wsparciem w tym aspekcie okaże się sięgnięcie po suplementy ograniczające apetyt. Zmniejszenie ilości spożywanych posiłków przełoży się na naszą wagę w zauważalny sposób, zwłaszcza gdy podejmiemy się również dowolnej formy aktywności fizycznej. Na zmniejszenie apetytu najlepiej działają takie składniki, jak: kofeina, błonnik, guarana, tyrozyna oraz glukomannan. 

Preparaty na odchudzanie cieszą się ogromną popularnością, więc na rynku pojawiają się ciągle nowe suplementy, mające ulepszone działanie. Jednym z bardzo skutecznych i wygodnych w stosowaniu środków jest Asystor Slim, ponieważ charakteryzuje się aktywnym działaniem zarówno w dzień, jak i w nocy. Sięgnąć można także po Olimp Chitosan+Chrom. Choć ma on prosty skład, jest bardzo skuteczny w hamowaniu nadmiernego łaknienia.

Suplementy na odchudzanie blokujące wchłanianie tłuszczów

Niektóre suplementy blokują wchłanianie części tłuszczów, jakie są zawarte w jedzeniu, i mogą je ograniczyć o nawet 30%. Tym samym nie nabywamy nowej tkanki tłuszczowej. Jeśli przyjmowanie tych środków połączymy ze zmianą trybu życia, to dość szybko zauważymy pierwsze efekty. Nie zmienia to jednak faktu, że powinny być one stosowane zgodnie z zaleceniami producenta.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Zamknij