Preparaty bez cukru

Wśród szerokiej oferty preparatów bez cukru znaleźć można suplementy diety, środki spożywcze, leki (na receptę i bez recepty), żywność, kosmetyki, produkty roślinne i wiele, wiele więcej.

Dostępne w aptece środki wspomagają odporność, podrażnienia, niedobór witamin lub minerałów, ból, zmęczenie, suchość, chrypkę, niedożywienie, kaszel (suchy i mokry), stan zapalny, wzdęcia, katar, stres czy infekcję. W zależności od problemu, z którym się zmagasz, możesz wybrać jeden z wielu dostępnych preparatów.

Zdrowe soki i żywność bez dodatku cukru

Żywność tego rodzaju idealnie sprawdzi się dla osób, które chcą zmniejszyć swoją wagę oraz zadbać o zdrowie. W ofercie znajduje się między innymi bogaty wybór pysznych soków, które oprócz niskiej zawartości cukru mają w sobie mnóstwo witamin i minerałów. Ich regularne spożywanie może bardzo korzystnie wpłynąć na zdrowie.

W ofercie można znaleźć również specjalną żywność bez dodatku cukru dla dzieci. Mowa przede wszystkim o przepysznych musach firmy Gerber.

Konsystencja i skład żywności dostosowane są do wieku dziecka. Dzięki temu pozwalają mu poznawać nowe pyszne smaki ze świata dorosłych.

Preparaty bez cukru dla dzieci

Wielu rodzicom zależy na tym, aby ich dzieci spożywały mniejsze ilości cukru. Naprzeciw ich potrzebom w ofercie znajduje się wiele leków i suplementów leczniczych, w których nie znajdziemy go ani grama. Wiele z nich mimo braku cukru ma pyszny owocowy smak. Dzięki temu dzieci dużo chętniej spożywają takie preparaty. Przykłady takich produktów to:

Należy pamiętać jednak, że nie wszystkie tego rodzaju preparaty mogą być podawane dzieciom w każdym wieku. Przed podaniem jakiegokolwiek leku lub suplementu należy koniecznie zapoznać się z dostępną w nim ulotką. Inną ważną kwestią jest to, że tego rodzaju leki mogą, zamiast cukru, zawierać substancje słodzące, takie jak sorbitol, aspartam, acesulfam, sacharyna czy alitam.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Zamknij