Pieluchomajtki dla dorosłych

(205) info
Pokaż filtry Filtruj

Majtki chłonne 

Bielizna chłonna określana też, jako pieluchomajtki to produkt przeznaczony dla osób chodzących, które zmagają się z problemem inkontynencji o różnym stopniu nasilenia. Majtki chłonne powinny dobrze przylegać do ciała, dzięki czemu są dyskretne i komfortowe w użytkowaniu, dlatego też oferowane są w kilku rozmiarach, np. S, M, L, XL. Wybierając majtki chłonne, należy zwrócić uwagę czy posiadają system niwelujący nieprzyjemny zapach i wykonane zostały z przewiewnego materiału, co pozwoli skórze oddychać i ograniczy ryzyko podrażnień. Artykuły te oferowane są opakowaniach o różnej pojemności, w tym po 9, 10, 12, 14 czy 30 sztuk. Majtki chłonne dostępne są w zależności od nasilenia problemu nietrzymania moczu w różnych wersjach chłonnych.

Wybierać można spośród majtek chłonnych wielu marek, w tym m.in. Inteno Active, TENA, Seni Plus. Bielizna chłonna dostępna jest w wersji dla kobiet np. majtki chłonne TENA Lady Pants Plus Creme i mężczyzn, np. TENA Men Pants Plus OTC Edition. Poza tym oferowane są w kilku odsłonach kolorystycznych. W przypadku kobiet najczęściej spotykane są białe, beżowe, czarne, a produkty dla mężczyzn są z reguły szare i niebieskie. W ofercie są majtki chłonne uniwersalne, które można używać o dowolnej porze, ale i takie przeznaczone do snu np. TENA Pants ProSkin Super Night OTC Edition.

Podkłady higieniczne

Podkłady higieniczne to produkty stosowane podczas pielęgnacji osób zmagających się z nietrzymaniem moczu lub stolca, niemowląt, pacjentów instytucji medycznych czy opiekuńczych. Są formą zabezpieczenia łóżka, krzeseł, foteli, wózków inwalidzkich przed wydalinami. To środek ochronny przed zabrudzeniem przy zmianach pieluchy, opatrunku i innych procedur medycznych. Zapewniają komfort i suchość, są miękkie, chłonne. Zbudowane są z dwóch warstw – wewnętrzna zatrzymuje wilgoć, zewnętrzna z antypoślizgowej folii ogranicza ryzyko przecieku i przesuwanie się podkładu.

Artykuły te oferowane są w kilku wersjach rozmiarowych:

  • 90 cm x 60 cm,

  • 60 cm x 60 cm,

  • 40 cm x 60 cm.

Z reguły podkłady higieniczne występują w opakowaniach po 5 i 30 sztuk. W ofercie dostępne są podkłady higieniczne takich marek jak np. Inteno, Egosan, TENA.

Pieluchomajtki i pieluchy

Pieluchomajtki i pieluchy dla dorosłych przeznaczone są zwłaszcza dla osób z ograniczoną mobilnością z inkontynencją. Oferowane produkty w większości posiadają:

  • wskaźnik wilgotności, który informuje o konieczności zmiany,

  • hydrofobowe osłonki boczne, które chronią przed przeciekami i pozwalają na dopasowanie do ciała,

  • zapięcia boczne ułatwiające zakładanie i ściąganie w pozycji stojącej lub leżącej,

  • wkład chłonny równomiernie rozprowadzający wilgoć i neutralizującym zapach.

Produkty te dostępne są zazwyczaj w opakowaniach po 14, 20, 30 sztuk. Wybierać można spośród kilku wersji rozmiarowych, dla kobiet, mężczyzn lub unisex.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Zamknij