Chusteczki nawilżane

(16) info
Pokaż filtry Filtruj

Oferta chusteczek nawilżanych

Chusteczki nawilżane to produkty, które w ostatnim czasie cieszą się bardzo dużą popularnością. W ofercie można znaleźć mokre chusteczki wielu znanych marek, w tym m.in.: DOZ Daily, Luba, Mustela Stelatopia. Wśród chusteczek da się wyróżnić kilka różnych rodzajów. Poza tym są chusteczki zapachowe (np. o zapachu egzotycznych kwiatów, owoców tropikalnych, lotosu, jagody) lub bezzapachowe. Oferta obejmuje opakowania chusteczek o rozmaitej pojemności – najmniejsze liczą po 10 czy 15 sztuk, a największe nawet po 48–50 sztuk.

Chusteczki antybakteryjne

Najbardziej znane są chusteczki nawilżane o działaniu dezynfekującym. Mogą one być przeznaczone wyłącznie do oczyszczania rąk, np. Luba nawilżane chusteczki do rąk dla dzieci z płynem antybakteryjnym lub Luba nawilżane chusteczki do rąk dla kobiet z płynem antybakteryjnym. Są też jednak chusteczki do wykorzystania na innych częściach ciała, np. Luba chusteczki odświeżające hipoalergiczne Let`s go travel, których można użyć do twarzy, dłoni i ciała.

Wśród składników aktywnych zawartych w mokrych chusteczkach, które zapewniają działanie antybakteryjne, wymienia się m.in.: ekstrakt z oliwek, olej rycynowy, szałwię, prebiotyk. Po pierwsze wspierają one działania hamujące rozwój bakterii, po drugie – pomagają usunąć zanieczyszczenia z powierzchni skóry, po trzecie zaś wzmacniają barierę ochronną skóry.

Ciekawą propozycją są zestawy produktów do oczyszczania. Zazwyczaj w ich składzie znajdują się: mydło pielęgnacyjne z naturalnym czynnikiem antybakteryjnym, żel do rąk antybakteryjny, nawilżane chusteczki do rąk z płynem antybakteryjnym. Przykładem takiego zestawu jest DOZ Daily Produkty Antybakteryjne.

Chusteczki antyperspiracyjne i do demakijażu

Kolejną grupą mokrych chusteczek są te antyperspiracyjne. Ich zadaniem jest pochłanianie nadmiaru wydzielanego potu i ograniczanie rozwoju bakterii odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach. Doskonałą propozycją są tutaj Luba antyperspiracyjne chusteczki z jonami srebra. Gwarantują one długotrwałą świeżość i można je stosować pod pachami, na stopy i dłonie. Ciekawym produktem są też Luba antyperspiracyjne chusteczki z efektem chłodzenia, które przydadzą się zwłaszcza w upalne dni.

Jeszcze innym rodzajem mokrych chusteczek są te dedykowane do makijażu. To produkty służące do usuwania kosmetyków z twarzy oraz jej dokładnego oczyszczania. Przykładem są chusteczki Luba z płynem micelarnym – delikatne dla oczu i odpowiednie do każdego typu skóry.

Chusteczki do higieny intymnej

W ofercie znajdują się chusteczki do higieny intymnej zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet, nasączone płynem o pH odpowiednim dla okolic intymnych. W przypadku Panów doskonałym przykładem są Luba chusteczki nawilżane do higieny osobistej mężczyzn Silver John, zaś dla Pań będą to Luba ziołowe chusteczki do higieny intymnej z szałwią.

Zadaniem chusteczek intymnych jest działanie antybakteryjne, likwidacja nieprzyjemnego zapachu i zapobieganie jego powstawaniu, oczyszczanie okolic intymnych, uzyskanie uczucia świeżości i komfortu. W przypadku kobiet ważne jest, aby chusteczki nawilżane były wzbogacone kwasem mlekowym i prebiotykiem. Wzmacniają one bowiem naturalną barierę ochronną, tak jak np. Luba ziołowe chusteczki do higieny intymnej z żurawiną i prawoślazem.

Nawilżony papier toaletowy

Nawilżony papier toaletowy to świetna alternatywa dla tego standardowego. W jego składzie znajdują się składniki aktywne, jak m.in. kwas mlekowy czy ekstrakt z lilii. Ich zadaniem jest wsparcie naturalnej ochrony skóry oraz łagodzenie podrażnień okolic intymnych.

Wśród nawilżonych papierów toaletowych są takie dedykowane dla dzieci, np. Jupi Luba, a także osób dorosłych, np. Luba biała lilia. Poza tym spotkać można specjalistyczny nawilżany papier toaletowy, np. Luba Proctolan dla osób zmagających się z hemoroidami.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Zamknij