Wkładki urologiczne

Wkładki urologiczne to produkty higieniczne, które w prosty sposób pomagają zabezpieczyć użytkownika przed przykrymi konsekwencjami inkontynencji moczowej. To artykuły jednorazowego użytku w formie niewielkich wkładów do umieszczenia od wewnętrznej strony bielizny w okolicach krocza. Wkładki Inteno czy Seni Lady charakteryzuje anatomiczny kształt i cienka, ale chłonna włóknina. Zapewniają wygodę i dyskrecję podczas stosowania, a jednocześnie funkcjonalność. Wiele modeli dostępnych w aptece, jak np. Seni Lady Normal, posiada sprężyste krawędzie i mankiety. Dopasowują się do kształtu ciała i pełnią funkcję ochronną, a jednocześnie nie krępują ruchów, pozwalając na swobodę poruszania się. Dzięki takim rozwiązaniom produkty są niewidoczne pod ubraniem, nie uwierają, nie przesuwają się, a także nie powodują otarć czy odparzeń. W ofercie apteki znajdują się wkładki na nietrzymanie moczu zarówno dla kobiet (np. Inteno Comfort), jak i wkładki urologiczne dla mężczyzn (np. Seni Man). Produkty higieniczne tego typu, oprócz właściwości absorbujących, neutralizują również przykry zapach. Przeznaczone są przede wszystkim do inkontynencji różnego pochodzenia, lekkiego i średniego stopnia. Modele dostępne w kategorii wkładki urologiczne są do stosowania na dzień oraz na noc. Wkładki przeznaczone są dla osób mobilnych i samodzielnych.

Wkładki damskie

Problemy urologiczne związane z nietrzymaniem moczu u kobiet to zjawisko o szerokiej i niejednoznacznej etiologii. Inkontynencja tego typu może być efektem infekcji intymnych, zapalenia pęcherza moczowego czy stosowanej farmakoterapii w przebiegu leczenia niektórych chorób przewlekłych. Równie dobrze może być to skutek niewłaściwych nawyków żywieniowych, osłabienia mięśni dna miednicy (np. po porodzie) czy też powikłanie po różnych zabiegach, np. cewnikowania. Bez względu na przyczynę problemów urologicznych, z oferty apteki można wybrać odpowiednie dla siebie wkładki o różnym stopniu absorpcji. Produkty takie jak Seni Lady Slim NormalSeni Lady Slim Mini zostały stworzone z myślą o kobietach prowadzących aktywny tryb życia, które cenią sobie wygodę, bezpieczeństwo i dyskrecję. Opakowanie wkładek urologicznych zmieści się zarówno w torebce, jak i plecaku czy schowku samochodowym. Poza tym każda wkładka jest dodatkowo zabezpieczona folią ochronną. Zwiększa to higieniczność produktu i pozwala na zabranie go ze sobą niemal w każde miejsce.

Podpaski urologiczne dla mężczyzn

Wkładki dla mężczyzn na nietrzymanie moczu charakteryzuje wyjątkowy kształt. Wyglądem przypominają one podłużną prostokątną kieszeń, dzięki czemu idealnie dopasowują się do męskiej anatomii ciała. W ofercie apteki znajdują się wkładki Seni Man Super o wysokiej chłonności 6/6, a także wkładki męskie Seni Man Extra absorbujące 4/6 kropli moczu. To wyroby higieniczne komfortowe w użytkowaniu. Specjalnie zaprojektowane, hydrofobowe osłonki boczne zabezpieczają przed przeciekaniem oraz neutralizują przykry zapach. Ponadto zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, co znacznie zmniejsza ryzyko powstania odparzeń i otarć. Natomiast formuła bez lateksu umożliwia swobodne oddychanie skóry i chroni ją przed odczynami alergicznymi.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Zamknij