Chusteczki pielęgnacyjne

(6) info
Pokaż filtry Filtruj

 

Chusteczki pielęgnacyjne

Chusteczki pielęgnacyjne z apteki pozwalają w łatwy sposób utrzymać higienę różnych okolic ciała osób dorosłych, pozostawiając skórę miękką i świeżą. To uniwersalny produkt, który można stosować do oczyszczania rąk, twarzy, stóp czy pach. Wszystko dzięki unikalnej formule, zawierającej aloes, rumianek, pantenol i inne naturalne składniki. Chusteczki pielęgnacyjne są wolne od alkoholu, substancji PEG, olejów mineralnych i barwników. To bezpieczny wyrób medyczno-kosmetyczny dla każdego typu cery. Produkt ten troszczy się o stan skóry, a jednocześnie neutralizuje nieprzyjemne zapachy, uczucie suchości i szorstkości oraz podrażnienia. W ofercie znajdują się m.in. chusteczki pielęgnacyjne Inteno. Mają one wygodne, zamykane opakowanie, które chroni przed wysychaniem. Ponadto można je podgrzewać w mikrofali do temperatury ciała bez negatywnego wpływu na jakość składu i wytrzymałość chusteczek. Dzięki takim właściwościom chusteczki pielęgnacyjne Soft Care 10 szt. nie wywołują nieprzyjemnego uczucia zimna i wilgoci podczas odświeżania skóry, zwłaszcza w newralgicznych miejscach ciała.

Chusteczki pielęgnacyjne do codziennego stosowania

Chusteczki pielęgnacyjne to produkt o szerokim zastosowaniu. Mogą być używane zarówno w domu w codziennej pielęgnacji ciała, jak i w podróży oraz w innych sytuacjach, w których zajdzie potrzeba odświeżenia skóry, a nie ma dostępu do bieżącej wody, np. na spacerze i biwaku czy w samochodzie. Optymalne rozmiary chusteczek sprawiają, że to produkt bardzo mobilny. Pudełko do chusteczek nawilżanych z apteki z łatwością zmieści się w torebce, plecaku czy schowku auta. Ze względu na swój delikatny, ale jednocześnie bezwzględny dla zanieczyszczeń skład, chusteczki polecane są także osobom z cerą wrażliwą i tłustą, które w trosce o stan swojej skóry wybierają produkty łagodne. Chusteczki pielęgnacyjne nawilżane mogą stanowić ponadto element zabiegów kosmetycznych na twarz. Można je wykorzystać w celu oczyszczania porów, usuwania nadmiaru sebum czy też łagodzenia podrażnień po demakijażu. Sprawdzą się również w formie kompresu. W ofercie chusteczek z apteki znajdują się produkty, które są proste i wygodne w użyciu. Dzięki temu można w szybki sposób odzyskać uczucie komfortu i świeżości, bez względu na okoliczności ich zastosowania.

Chusteczki do celów specjalnych

Chusteczki pielęgnacyjne z apteki służą nie tylko do celów kosmetycznych, ale też do zabiegów higieniczno-leczniczych. Mogą być poza tym wykorzystywane w profilaktyce wielu chorób skóry i nieprzyjemnych zmian dermatologicznych. Chusteczki to cenne narzędzie, które ułatwia opiekę nad osobami leżącymi oraz z problemami nietrzymania moczu. Mogą także stanowić element profilaktyki przeciwodleżynowej, ponieważ w bezpieczny sposób przyczyniają się do utrzymania higieny najbardziej narażonych na zmiany troficzne tkanek. Chusteczki do mycia chorych mają składniki aktywne, przyjemną w dotyku tkaninę oraz oferują możliwość podgrzewania. Dzięki temu minimalizują ryzyko wystąpienia podrażnień i zapewniają skuteczne oczyszczenie skóry. Do tego dbają o komfort związany ze znoszeniem nieprzyjemnych objawów chorób o różnej etiologii.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Zamknij