Sterylizatory do butelek

(6) info
Pokaż filtry Filtruj

Elektroniczny wyparzacz do butelek z apteki

Sterylizator, znany też jako wyparzacz, to urządzenie służące do szybkiej dezynfekcji butelek oraz smoczków. W ofercie apteki znajdują się modele znanych marek. Produkty te skutecznie neutralizują również chorobotwórcze mikroorganizmy z niektórych elementów laktatorów oraz z innych akcesoriów. Wśród asortymentu są sterylizatory w formie kompaktowego zestawu, wykorzystujące technologię elektronicznego wyparzania parowego. To produkty, które dzięki modułowej konstrukcji potrafią obsłużyć wiele przedmiotów jednocześnie i utrzymują ich higieniczną czystość we wnętrzu komory przez wiele godzin. Będą niezbędnym elementem wyprawki dla niemowląt.

Sprawdź ofertę: Mleka modyfikowane

Sterylizator parowy z apteki to wielofunkcyjne urządzenie, którego można używać do wyparzania butelek tej samej marki. Ponadto pozwala też wyparzać inne butelki o niestandardowych szyjkach czy denkach, a także pozostałe produkty do karmienia dziecka, jak miseczki, sztućce czy kubeczki. Sterylizatory do butelek zasilane elektrycznie po uzupełnieniu wody w ich zbiorniczku i włączeniu przycisku rozpoczęcia pracy podgrzewają ciecz do momentu wytworzenia z niej pary wodnej. Wysoka temperatura gazu neutralizuje nagromadzone drobnoustroje w zaledwie kilka minut. Pobór prądu jest tu znikomy, a obsługa łatwa i intuicyjna.

Sprawdź ofertę: Laktatory

Sterylizacja mikrofalowa

Oferta sterylizatorów obejmuje również produkty w formie torebek przeznaczone do sterylizacji mikrofalowej. System wyparzania torebkowego jest także prosty w obsłudze. W zależności od producenta torebeczki mają różną pojemność i mechanizm zabezpieczania ujścia, przez które wlewa się do jej wnętrza wodę i umieszcza przedmioty przeznaczone do sterylizacji. Cały zabieg wyparzania trwa 3–4 minuty. Długość sterylizacji jest uwarunkowana mocą mikrofalówki. Po zaopatrzeniu torebki i umieszczeniu jej w komorze kuchenki wystarczy ustawić odpowiednią moc i włączyć mikrofalówkę. Wyparzacz torebkowy to system wielokrotnego użytku. Jedną torebkę można wykorzystać nawet 20 razy, a tworzywo, z którego została wykonana, zawiera jedynie bezpieczne dla zdrowia człowieka i żywności substancje.

Sprawdź ofertę: Pojemniki na pokarm

Wyparzarka do butelek dla dzieci

W ofercie apteki znajdują się też podgrzewacze do butelek, które mogą ogrzewać mleko czy inne posiłki dla dziecka oraz służyć jako sterylizator. Posiadają one szeroki zakres temperatury grzania. Wielofunkcyjne urządzenia tego typu generują wiele oszczędności, przede wszystkim w kontekście miejsca. Jedno urządzenie o eleganckim designie, które wpasowuje się w charakter kuchni i nie zajmuje przy tym przestrzeni roboczej, można wykorzystać na wiele sposobów. Podgrzewacz automatycznie wyłącza się po zużyciu całego surowca. Zwiększa to bezpieczeństwo użytkowników, minimalizując ryzyko przypalenia czy powstania awarii sprzętu. Takie podgrzewacze z funkcją wyparzacza obsługują 1 butelkę lub słoiczek. Zwykle jednak posiadają dodatkowe przybory ułatwiające przygotowywanie posiłków. Należą do nich: miseczki o różnej pojemności do podgrzewania gęstych pokarmów, szczypce do wyjmowania gorących przedmiotów czy podstawka do sterylizacji i podgrzewania małych butelek.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Zamknij