Na potencję

(46)
Pokaż filtry Filtruj
z 3

Preparaty na potencję

W tej kategorii znajduje się bogata oferta obejmująca bezpieczne tabletki na potencję – doustne, do rozgryzania lub do żucia. Wyroby o działaniu wspomagającym libido oraz osiągnięcie i utrzymanie erekcji zawierają substancje czynne, takie jak sildenafil, którego mechanizm działania polega przede wszystkim na stymulacji przepływu krwi w prąciu poprzez rozszerzenie i rozluźnienie naczyń krwionośnych w okolicach krocza i narządów płciowych. Dzięki zwiększeniu drożności arterii miejscowy przepływ krwi jest sprawniejszy i pozwala uzyskać lepsze efekty podniecenia. Dobroczynne właściwości suplementów, takich jak Inventum, Maxon Forte czy Mensil, wpływają także na satysfakcję seksualną. W ofercie apteki dostępne są wyroby innych znanych marek, w tym Maxigra Max, Silcontrol, DoppelSil, Actigra Forte.

Suplementy na potencję przeznaczone są do doraźnego stosowania przez dorosłych mężczyzn, zmagających się z impotencją o różnej etiologii oraz z trudnościami w utrzymaniu erekcji na poziomie wystarczającym do odbycia stosunku płciowego. Mogą być zażywane jako dominujący sposób na potencję lub w ramach uzupełnienia innych metod leczenia. W zależności od suplementu, zalecenia co do dawkowania i częstotliwości stosowania mogą się różnić. Najczęściej pierwsze efekty można zauważyć w ciągu kilkunastu lub kilkudziesięciu minut po spożyciu jednej dawki leku. Tak działa m.in. Inventum Max.

Zioła na potencję

W asortymencie apteki znajduje się szeroki wybór suplementów witaminowych, wzbogaconych o roślinne ekstrakty. Produkty, takie jak Braveran, Viveron czy Permen King, to naturalne środki na potencję dla mężczyzn. Skuteczność zawdzięczają substancjom aktywnym, pozyskanym m.in. z żeń-szenia, buzdyganka naziemnego, żurawiny, korzenia macy, trawy owsa zwyczajnego czy krokusa uprawnego. Poza tym stanowią one cenne źródło minerałów istotnych dla innych procesów niż tylko miejscowy przepływ krwi. Pomagają zachować odpowiedni poziom testosteronu, stymulują produkcję nasienia czy zmniejszają uczucie znużenia i zmęczenia.

Ziołowe suplementy dla mężczyzn, jak również inne polecane przez aptekę, np. MaxMen, Proerecta Shot lub Boner Max, korzystnie wpływają na wrażliwość nerwową, w tym na bodźce dotykowe, i stymulują funkcje poznawcze. Dodają energii i witalności, zwiększają pewność siebie i odprężają psychicznie. Leki proponowane przez aptekę można stosować w połączeniu z innymi metodami na poprawę jakości i trwałości wzwodu, np. żelami do miejscowego nakładania. Wśród nich można znaleźć m.in. BigErection na mocną i długą erekcję.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Zamknij