Na potencję

(57) info
Pokaż filtry Filtruj

Na potencję

Aktualnie rynek oferuje szeroką gamę produktów wspierających męską płodność i zdolność do osiągania erekcji podczas kontaktów seksualnych. Problem z twardością członka, długością trwania erekcji oraz niemożnością uzyskania wzwodu aktualnie nie należą do rzadkości, a na pewno nie stanowią powodu do wstydu. Czasem panowie pragną także poprawić jakość stosunku i wydłużyć czas jego trwania. W takich sytuacjach jednym z rozwiązań pozostaje zastosowanie farmakologicznych preparatów wspomagających powstanie wzwodu i utrzymanie potencji.

Czym jest potencja?

Potencja to pojęcie opisujące fizjologiczną reakcję organizmu mężczyzny na podniecenie seksualne. Objawia się wyraźnie w genitaliach. Właściwa potencja sprawia, że osoba może zainicjować, podtrzymać oraz doprowadzić do końca stosunek seksualny – zatem nie tylko umożliwia satysfakcjonującą penetrację, ale też pozwala na zapłodnienie i dostarczenie osobie partnerskiej przyjemności. By zapewnić sobie wysoką jakość stosunku i właściwe nawilżenie podczas stosunku, warto sięgnąć po nawilżające żele intymne.

Wzwód, inaczej erekcja, to genitalny efekt pojawiający się u mężczyzn w chwilach podniecenia. Jest on efektem potencji, a pojawia się po przebudzeniu lub w wyniku stymulacji bodźcowej – wzrokowej, dotykowej czy słuchowej, lub także dzięki fantazjom nacechowanym erotycznie. Erekcja najbardziej widoczna jest w prąciu, który, w wyniku zwiększenia przepływu krwi, staje się sztywny, twardy oraz powiększony względem stanu spoczynku. W utrzymaniu erekcji pomagają farmaceutyki zawierające tadalafil i sildenafil, natomiast w celu utrzymania sprawności seksualnej warto sięgać po L-argininę.

Co wpływa na sprawność seksualną mężczyzny?

Sprawność seksualna, podobnie jak indywidualna ochota na seks, to cechy łatwo ulegające wpływom zarówno zewnętrznym, jak i wewnętrznym. Zdecydowanie większe szanse na satysfakcjonujące życie seksualne mają panowie pozostający w dobrym zdrowiu. Każda infekcja czy dolegliwość przewlekła osłabia bowiem chęć na podjęcie stosunku. Dlatego by być w pełni sił, warto dbać o swoje zdrowie cały rok i właściwie dobierać suplementację witamin oraz minerałów na niskie libido. Polecamy zapoznanie się z ofertą preparatów wspierających układ immunologiczny i poprawiających wigor.

Na sprawność seksualną istotnie wpływa stan psychiczny osoby. W chwilach smutku i stresu silnie osłabiona jest szansa na odbycie satysfakcjonującego stosunku, a co za tym idzie, na spełnienie potrzeb własnych i partnera bądź partnerki. By wspierać własne zdrowie psychiczne, warto korzystać z usług psychologów i terapeutów, a także dbać o właściwą podaż makroskładników w diecie. Dla utrzymania odporności psychicznej warto stosować preparaty z magnezem oraz witaminami z grupy B.

Na potencję – co wybrać?

Rynek oferuje szeroki wybór preparatów wspierających sprawność seksualną mężczyzn. Najpowszechniej stosowana i najbardziej znana substancja aktywna wspierająca aktywność erotyczną to sildenafil. Związek ten pozwala na rozkurczenie naczyń krwionośnych prącia, a co za tym idzie, zwiększa jego ukrwienie, wspierając uzyskanie trwałej i pełnej erekcji. Preparaty zawierające tę substancje są przeznaczone jedynie dla osób pełnoletnich. Lekiem podobnym do sildenafilu jest tadalafil, którego działanie również opiera się o rozszerzanie naczyń krwionośnych członka. Należy jednak pamiętać, że każdy ze specyfików, by właściwie zadziałał, wymaga odpowiedniej stymulacji seksualnej.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Zamknij