Na kaca

(14) info
Pokaż filtry Filtruj

Tabletki na kaca

W kategorii na kaca znajduje się aż 10 propozycji, które zostały stworzone z myślą o łagodzeniu zespołu nieprzyjemnych dolegliwości związanych z nadmiernym spożyciem alkoholu w dniu poprzednim, tzw. kacem. Produkty takie jak Alkodtox od marki DOZ Product czy 2KC Xtreme od Colfarm dzięki obecności glukozy, soli mineralnych, kwasów magnezowych czy ekstraktów roślinnych bogatych m.in. w antyoksydanty i inne cenne składniki odżywcze usprawniają wiele procesów metabolicznych. Tabletki zawierają najważniejsze witaminy na kaca, w tym zwłaszcza C i wiele z grupy B. Przyczyniają się one do zredukowania nieprzyjemnych doznań somatyczno-psychicznych, takich jak ból głowy, suchość w ustach, dezorientacja, nudności, osłabienie i dreszcze za sprawą przede wszystkim wsparcia pracy centralnego układu nerwowego. Ponadto dobroczynnie wpływają na procesy wchłaniania alkoholu z jelit, co przekłada się na tempo jego metabolizmu i wydalenie z organizmu. 

Substancje czynne zawarte w np. 2KC pomagają także wątrobie oraz nerkom optymalnie pracować w trudniejszych warunkach, a także sprzyjają utrzymaniu prawidłowego poziomu nawodnienia organizmu. Łagodzą też uczucie zmęczenia i znużenia. Suplementy na kaca można stosować równocześnie z innymi metodami leczenia kaca, jak dieta, odpoczynek czy aktywność fizyczna. Niektóre z wyrobów dostępne są w opakowaniach o różnej ilości tabletek, co pozwala na indywidualne dopasowanie suplementu do potrzeb, np. 2KC 6 sztuk i 2KC 12 sztuk

Elektrolity na kaca

W ofercie i znajdują się także suplementy na kaca w formie płynnej do bezpośredniego spożycia lub aerozolowej do wziewania. Redukac czy Miód nektarowy mogą stanowić ciekawą, ale zarazem skuteczną alternatywę leczenia dolegliwości związanych ze spożyciem nadmiernej ilości alkoholu. Zawarte w nich witaminy na kaca i inne substancje odżywcze wspomagają orzeźwić ciało i umysł, przyspieszają detoksykację organizmu i regenerację wątroby, nerek i innych obciążonych działaniem alkoholu narządów. Dobrze wpływają też na funkcje poznawcze i aktywność mózgu, zwłaszcza obecna w nich glukoza. 

Na kaca z asortymentu można także wybrać taki produkt jak Vigor o2. To innowacyjny mobilny inhalator tlenowy zawierający skoncentrowany tlen w sprayu. To propozycja dla osób, które z pewnych względów medycznych lub o innym podłożu nie mogą sięgnąć po suplementy na kaca w formie tabletek, syropów czy shotów. Wyrób tego typu sprawdzi się także w ratownictwie i leczeniu niektórych stanów chorobowych, np. pomaga obniżyć poziom stresu i ciśnienie tętnicze krwi, zmniejsza senność i usprawnia procesy poznawcze w tym szybkość reakcji, wspiera oczyszczanie organizmu z chorobotwórczych patogenów w postaci wirusów i bakterii, stymuluje procesy regeneracji.

Elektrolity na kaca z apteki przeznaczone są wyłącznie dla osób dorosłych i powinny być zawsze stosowane zgodnie z przeznaczeniem. Ich zadaniem jest szybkie i doraźne wsparcie organizmu w odzyskiwaniu równowagi elektrolitowej zaburzonej na skutek działania alkoholu poprzez dostarczenie mieszanki najważniejszych składników odżywczych.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Zamknij