Niskie libido

(24)
Pokaż filtry Filtruj
z 2

Suplementy na obniżone libido dla mężczyzn

Niskie libido u mężczyzn bywa uwarunkowane zespołem wielu zróżnicowanych czynników, zwłaszcza natury psychoemocjonalnej i środowiskowej, dlatego naprzeciw problemowi obniżonej potencji seksualnej wychodzą producenci suplementów tacy jak Noble Health, DDB czy Olimp. W ofercie apteki znajduje się szeroki wybór suplementów dla panów. Wśród nich można znaleźć m.in. Olimp Gold-Vit i Supramen. Ich mechanizm działania polega przede wszystkim na usprawnieniu pracy układu krążenia i pobudzeniu chęci na odbycie stosunku. Substancje czynne zawarte w tabletkach i kapsułkach rozszerzają naczynia krwionośne i zwiększają drożność arterii, dzięki czemu dochodzi do sprawniejszego przepływu krwi przez okolicy intymne. 

Suplementy dostępne w aptece nie tylko korzystnie oddziałują na słabe libido u mężczyzn, ale także polepszają nastrój i dodają energii. W szybkim czasie od zażycia pozwalają doświadczyć odprężenia, neutralizują zmęczenie. Dzięki właściwościom pobudzającym stymulują działanie układu nerwowego i uwrażliwiają na dotyk, co wzmacnia doznania erotyczne. Skuteczność środków takich jak Libido Him czy MaxMen możliwe jest dzięki czynnemu udziałowi w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu i zdolności do regulacji funkcji poznawczych. Suplementy na libido z apteki charakteryzuje naturalny skład. Ich formuły zostały stworzone w oparciu o ekstrakty roślinne. Nie zawierają hormonów ani konserwantów, dlatego są bezpieczne dla zdrowia. Nie uzależniają. Suplementy na słabe libido u faceta, takie jak Permen King, poza tym, że dostarczają cennych substancji odżywczych regulujących wiele procesów metabolicznych, dodają również pewności siebie. Stanowią istotny element rehabilitacji psychologicznej zwłaszcza dla panów o obniżonej pewności siebie. 

W ofercie apteki dostępne są także suplementy wspierające procesy spermatogenezy, np. Inventum Max, po które mogą sięgnąć mężczyźni planujący powiększenie rodziny. Większość dostępnych wyrobów farmaceutycznych przeznaczona jest do długotrwałego stosowania, jednak wśród nich dostępne są też suplementy do doraźnej pomocy na libido, jak np. Proerecta Shot. Ten środek przyjmuje się ok. 30 minut przed rozpoczęciem aktywności seksualnej.

Niskie libido u kobiet

Na obniżone libido u kobiet są suplementy zawierające kompozycje ekstraktów ziołowych wzbogacone o inne substancje aktywne pochodzenia naturalnego lub syntetycznego. W ich składzie jest m.in. żeń-szeń koreański, pestki winogron, różeniec górski, wyciąg z szałwii czy chmielu, ale i substancje takie jak L-arginina, L-cytrulina, witaminy z grupy B, antyoksydanty oraz różnorodne kwasy, np. z grupy wielonienasyconych. Działanie wyrobów takich jak Libido Her czy też Solgar polega przede wszystkim na wspieraniu pracy centralnego układu nerwowego, usprawnianiu funkcji poznawczych oraz stabilizacji procesów emocjonalnych. Wiele z nich dodatkowo wpływa na regulację cyklu miesięcznego i płodność, dlatego można je stosować w ramach uzyskania równowagi przebiegu menstruacji. Słabe libido można poprawić, zażywając odpowiednią dawkę wybranego suplementu z apteki z regularną częstotliwością. Tabletki Proerecta Women lub Erotic dla kobiet działają efektywnie po kilku dniach regularnego przyjmowania.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Zamknij