DOZ Product, plaster silnie rozgrzewający, 10 cm x 13 cm, 1 szt.

Kod produktu: 5906742631159

Wybrany przez Ciebie produkt jest niedostępny. Możliwe, że wkrótce ponownie pojawi się w Aptece. Dodaj swoj adres e-mail, abyśmy mogli Cię o tym poinformować.

PODOBNE PRODUKTY

Opis

DOZ Product, plaster silnie rozgrzewający to wyrób medyczny, który przynosi ulgę w bólach: reumatycznych, stawowych, nerwobólach, a także bólach mięśni (pleców, ramion, szyi). Plastry działają do 12 godzin.

Skład

sproszkowane żelazo, węgiel aktywny, wermikulit, woda, sól.

Zawartość opakowania

W opakowaniu znajduje się 1 plaster w rozmiarze 10 cm x 13 cm.

Charakterystyka produktu

DOZ Product, plaster silnie rozgrzewający w swoim składzie zawiera sproszkowane żelazo, węgiel aktywny oraz wermikulit, które działają rozgrzewająco. Wyrób rozluźnia, przynosi ulgę w przypadku bólów reumatycznych, stawowych, nerwobólach oraz bólach mięśni (pleców, ramion, szyi) ponad to redukuje stany zapalne.

Sposób użycia wyrobu medycznego

Opakowanie z plaster należy otworzyć zaraz przed jego aplikacją. Usunąć folię zabezpieczającą powierzchnię klejącą plastra i przykleić go na bawełnianą bieliznę, która bezpośrednio przylega do ciała w miejscu bólu. Przy zrywaniu plaster należy energicznie pociągnąć za jeden z jego końców.

Plaster będzie rozgrzewał się stopniowo do temperatury około 50°C (temperatura maksymalna 65°C). Efekt rozgrzewający plastra odczuwalny jest do 12 godzin.

Uwagi i środki ostrożności

Produkt testowany dermatologicznie.
Przechowywać w suchym miejscu z dala od źródeł radioaktywnych.
Chronić przed ciepłem oraz bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci oraz zwierząt domowych.
Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją używania.
Plaster wyłącznie do użytku zewnętrznego.
Zużyć bezpośrednio po otwarciu opakowania jednostkowego.
Nie stosować bezpośrednio na skórę.
Produkt do użytku jednorazowego.
Nie używać, jeśli opakowanie jest uszkodzone.
Przerwać stosowanie w przypadku dyskomfortu, podrażnienia, nadmiernego uczucia ciepła, pieczenia, obrzęku lub innych trwałych zmian skórnych w miejscu naklejenia plastra.
Nie stosować u osób, które nie są w stanie w pełni dostosować się do instrukcji używania lub samodzielnie usunąć plastra, szczególnie u dzieci i osób w podeszłym wieku.
Nie stosować podczas snu.
Nie stosować w miejscu zmienionym chorobowo.
Nie stosować w przypadku jednoczesnego stosowania innych zewnętrznych metod rozgrzewających (kremów, maści, poduszek elektrycznych, gorących kąpieli).
Nie uciskać plastra.
Nie naklejać na inny plaster.
W przypadku zapalenia stawów, ciąży, chorób skóry, cukrzycy, zaburzeń krążenia, chorób serca należy skonsultować się z lekarzem w celu uzyskania zgody na użycie wyrobu.
Produkty rozgrzewające mogą powodować poparzenia (ryzyko jest większe w przypadku skóry delikatnej lub u osób w podeszłym wieku).
Nie stosować u dzieci poniżej 12. roku życia.
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik wyrobu.
W przypadku połknięcia materiału zawartego w plastrze niezwłocznie skontaktować się z lekarzem.
W przypadku kontaktu materiału zawartego w plastrze ze skórą lub oczami po uprzednim przepłukaniu ust, skóry lub oczu dużą ilością wody należy skontaktować się z lekarzem.
Nie używać plastra dłużej niż 12 godzin w okresie 24-godzinnym.  Plaster pozostawiony dłużej może powodować podrażnienia lub oparzenia skóry.

Producent

HELBO SP.Z O.O.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Zamknij