Verdin Complexx, tabletki powlekane, 60 szt.

Verdin

PODOBNE PRODUKTY

INNI KUPOWALI RÓWNIEŻ

Opis

Verdin Complexx - suplement diety, który zawiera wyciągi z rozmarynu, karczocha oraz ostryżu długiego. Verdin Complexx jest przeznaczony dla osób dorosłych.

Składniki

Substancja wiążąca: celuloza mikrokrystaliczna; sproszkowane liście rozmarynu i wyciąg z liści rozmarynu (Rosma- rinus officinalis); sproszkowane liście karczocha i wyciąg z liści karczocha (Cynara scolymus); substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza; mentol; stabilizator: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana; Cavacurmin® - wyciąg z kłączy ostryżu długiego (Curcuma longa) z gamma-cyklodekstryną standaryzowany na 15% kurkuminoidów; substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; nośnik: dwutlenek krzemu; substancje glazurujące: celuloza mikrokrystaliczna, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, kwasy tłuszczowe; olejek mięty pieprzowej (Mentha piperita); barwnik: kompleksy miedziowe chlorofilin.

Składnik 1 tabletka 2 tabletki 3 tabletki 4 tabletki
Wyciąg i liście rozmarynu (Rosmarinus officinalis) , w tym 125 mg 250 mg 375 mg 500 mg
kwas rozmarynowy 6,25 mg 12,5 mg 18,75 mg 25 mg
Wyciąg i liście karczocha (Cynara scolymus) , w tym 100 mg 200 mg 300 mg 400 mg
cynaryna 5 mg 10 mg 15 mg 20 mg
Wyciąg z kłączy ostryżu długiego (Curcuma longa), w tym 9 mg 18 mg 27 mg 36 mg
kurkuminoidy 1,35 mg 2,7 mg 4,05 mg 5,4 mg

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli: 1-4 tabletek dziennie przed lub po posiłku.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży lub karmiące piersią.

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Istotne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zróżnicowanej diety dostarczającej organizmowi wystarczającą ilość składników odżywczych.

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze pokojowej i suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.

Producent

USP ZDROWIE SP.ZO.O.
Poleczki 35
Warszawa

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Zamknij