DOZ Product Neorutin MAX, tabletki musujące, 20 szt.

PODOBNE PRODUKTY

Opis

DOZ Product Neorutin MAX - suplement diety w formie tabletek musujących, który uzupełnia ją o witaminę C, rutynę oraz cynk. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

Smak cytrynowy

Składniki

regulator kwasowości: kwasowości: kwas cytrynowy, sodu, kwas L-askorbinowy (witamina C), regulator kwasowości: węglany sodu, substancja wiążąca: glikol polietylenowy, cytrynian cynku, rutyna (rutozyd), zagęszczony sok z cytryny w proszku, substancja słodząca: sukraloza, barwnik: ryboflawiny

Składnik 1 tabletka musująca *%RWS
Witamina C 1000 mg 1250%
Cynk 10 mg 100%
Rutyna 25 mg -

*%RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Zawiera substancję słodzącą.

Masa netto

80g

Właściwości składników

Witamina C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego i nerwowego. Ponadto, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli: 1 rozpuszczona tabletka musująca dziennie.

Tabletkę należy rozpuścić w 200 ml (1 szklance) chłodnej wody. Roztwór należy wypić bezpośrednio po przygotowaniu

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu oraz z predyspozycjami do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujących na kamicę nerkową.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Spożycie w nadmiernej ilości może wywołać efekt przeczyszczający.

Preparat jest suplementem diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 25°C oraz w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

DOZ S.A.
Al. Jerozolimskie 134
Warszawa

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Zamknij