DOZ Product Hydrout, kapsułki twarde, 30 szt.

DOZ PRODUCT

INNI KUPOWALI RÓWNIEŻ

Opis

DOZ Product Hydrout - to suplement diety w postaci kapsułek, którego składniki wspomagają usuwanie wody z organizmu. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.
Produkt bez białek mleka, bez laktozy, bez soi, bez glutenu. Odpowiedni dla wegetarian i wegan.

Składniki

Wyciąg z ziela pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica L.) DER 4:1, kapsułka (hydroksypropylometyloceluloza), ekstrakt z owoców opuncji figowej (Opuntia ficus L.) DER 4:1, wyciąg z pestek winorośli właściwej (Vitis vinifera L.) DER 10–15:1 standaryzowany na 95% polifenoli, wyciąg z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis L.) DER 45:1 standaryzowany na 55% galusanu epigallokatechiny (EGCG), wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale L.) DER 4:1, wyciąg z ziela nawłoci pospolitej (Solidago virgaurea L.) DER 10:1, wyciąg z ziela rdestu ptasiego (Polygonum aviculare L.) DER 10:1.

Składnik 1 kapsułka
Wyciąg z ziela pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica L.) DER 4:1 150 mg
Ekstrakt z owoców opuncji figowej (Opuntia ficus L.) DER 4:1 100 mg
Wyciąg z pestek winorośli właściwej (Vitis vinifera L.) DER 10-15:1, w tym: 100 mg
polifenole 95 mg
Wyciąg z liści zielonej herbaty (Camellia sinesis L.) DER 45:1, w tym: 100 mg
galusan epigallokatechiny (EGCG) 55 mg
Wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale L.) DER 4:1 70 mg
Wyciąg z ziela nawłoci pospolitej (Solidago virgaurea L.) DER 10:1 30 mg
Wyciąg z ziela rdestu ptasiego (Polygonum aviculare L.) DER 10:1 10 mg

 

Masa netto

20,46 g

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli: 1 kapsułka dziennie, podczas lub po posiłku.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Nie  stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Osoby cierpiące na schorzenia nerek lub stosujące leki moczopędne powinny przed zastosowaniem produktu skonsultować się z lekarzem. W przypadku problemów zdrowotnych zasięgnij porady lekarza w sprawie spożywania tego produktu. Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży lub karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18. roku życia. Nie należy spożywać jeśli spożywasz już inne produkty zawierające zieloną herbatę. Nie należy spożywać produktu na czczo.

Preparat jest suplementem diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Przechowywać w temperaturze pokojowej 15-25°C, w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych oraz sztucznych emiterów ciepła (np. kaloryfer). Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

DOZ S.A.
Al. Jerozolimskie 134
Warszawa

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Zamknij