Enteris defence, kapsułki, 10 szt.

Kod produktu: 5902510864064

PODOBNE PRODUKTY

Opis

DOZ PRODUCT Enteris defence - suplement diety zawierający drożdże Saccharomyces boulardii CNCM I-3799. Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3. roku życia oraz dorosłych.
Produkt bez białek mleka, bez laktozy, bez soi, bez glutenu. Odpowiedni dla wegetarian i wegan.

Składniki

Drożdże probiotyczne Saccharomyces boulardii CNCM I-3799 (Lynside® Pro SCB), kapsułka: hydroksypropylometyloceluloza.

Składnik  1 kapsułka
Drożdże probiotyczne Saccharomyces boulardii CNCM I-3799 (Lynside® Pro SCB) 500 mg (1,0 x 1010 CFU)

*jednostka tworząca kolonię.

Lynside® jest znakiem towarowym firmy Lesaffre et Compagnie, S.A.

Masa netto

6,22 g

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli i dzieci od 3 roku życia: 1 kapsułka po posiłku lub między posiłkami, popijając szklanką płynu (zalecana woda).

W przypadku trudności z połykaniem oraz w przypadku zastosowania u dzieci poniżej 6 roku życia, kapsułkę należy otworzyć, a jej zawartość wsypać do niewielkiej ilości napoju lub pokarmu o temperaturze pokojowej.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie jest wskazane stosowanie produktu u osób z cewnikiem założonym do żyły centralnej, u osób w stanie krytycznym lub ze znacznie zmniejszoną odpornością. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety, ani zdrowego trybu życia. Należy pamiętać, że zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia mają istotne znaczenie

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, z dala od sztucznych emiterów ciepła (np. kaloryfer). Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią oraz przed słońcem. Przechowywać w temperaturze pokojowej 15-25°C, nie narażać produktu na gwałtowne zmiany temperatury. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

DOZ S.A.
Al. Jerozolimskie 134
Warszawa

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Zamknij