LipiForma, kapsułki, 30 szt.

Kod produktu: 5902020661733

Opis

LipiForma - to suplement diety wspierający prawidłowy poziom cholesterolu we krwi. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

Składniki

Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; żelatyna wołowa; ekstrakt z czosnku (Allium sativum L.), standaryzowany na zawartość 5% allicyny; ekstrakt fermentowanego czerwonego ryżu standaryzowany na 4% zawartość monakoliny K; substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; barwnik: węglan wapnia; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu. 

Składnik 1 kapsułka
Ekstrakt z czosnku (Allium sativum L.), w tym: 50 mg
allicyna 2,5 mg
Ekstrakt z czerwonych drożdży z ryżu, w tym: < 75 mg
monakolina K < 3 mg*

*2,57 - 2,99 mg monakoliny K

Masa netto

11,93 g

Właściwości składników

Ekstrakt z czosnku - wspiera utrzymanie odpowiedniego poziomu lipidów we krwi.

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli: 1 kapsułka dziennie, najlepiej wieczorem. W trakcie lub bezpośrednio po posiłku.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Produktu nie powinny spożywać kobiety w ciąży lub kobiety karmiące piersią, a także dzieci w wieku poniżej 18 lat i osoby dorosłe w wieku powyżej 70 lat. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów zdrowotnych należy skonsultować się z lekarzem. Nie spożywać w przypadku przyjmowania leków obniżających poziom cholesterolu. Nie spożywać łącznie z innymi produktami zawierającymi sfermentowany czerwony ryż. Nie spożywać dziennej ilości równej lub wyższej niż 3 mg monakolin ze sfermentowanego czerwonego ryżu. Nie należy stosować u osób z czynną chorobą wątroby lub z utrzymującą się zwiększoną aktywnością aminotransferaz w surowicy krwi o niewyjaśnionej etiologii. Przed rozpoczęciem przyjmowania produktu LipiForma konieczna jest konsultacja lekarska i określenie stężenia cholesterolu we krwi. Należy również skonsultować się z lekarzem w przypadku stosowania długotrwale jakichkolwiek leków. W czasie stosowania produktu nie należy spożywać soku grejpfrutowego.

Preparat jest suplementem diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 25°C. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o.
Sokratesa 13 D/27
01-909 Warszawa

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Zamknij