Vigantoletten Max, witamina D3 4000 j.m., tabletki, 120 szt.

Kod produktu: 8006540740019

PODOBNE PRODUKTY

Opis

Vigantoletten Max 4000 j.m. - suplement diety w postaci tabletek. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. 

Składniki

Substancja wypełniająca: fosforan wapnia, celuloza mikrokrystaliczna; emulgulator: guma arabska; cukier; skrobia; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, sole magzezowe kwasów tłuszczowych, kwasy tluszczowe; substancja wypełniająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana; cholekalcyferol.

Składnik  1/2 tabletki  %RWS* 1 tabletka %RWS*
Witamina D 50 µg (2000 IU) 10000% 100 µg  2000 IU

*Referencyjna Wartość Spożycia

Masa netto

34,8 g 

Właściwości składników

Witamina D - wspomaga funkcjonowanie układu odpornościowego, utrzymanie zdrowych kości i mięśni. Wspiera utrzymanie prawidłowego poziomu wapnia we krwi.

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli poniżej 75. roku życia: 1/2 tabletki dziennie.
Dorośli powyżej 75. roku życia: 1 tabletka dziennie.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie należy stosować jednocześnie innych preparatów zawierających wysoką dawkę witaminy D. Osoby, u których występują problemy z nerkami lub wysoki poziom wapnia (we krwi i w moczu) albo kamica nerkowa, powinny skonsultować się z lekarzem przez zażyciem suplementu diety zawierającego witaminę D.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Preparat jest suplementem diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 25°C. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

PROCTER & GAMBLE
Zabraniecka 20
Warszawa

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Zamknij