DOZ Product Magnez + B6 Balance, tabletki musujące, 20 szt.

Kod produktu: 5902510864668

PODOBNE PRODUKTY

Opis

DOZ Product Magnez + B6 Balance - to suplement diety w postaci tabletek musujących, który zawiera w składzie witaminę B6 i magnez. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.
Produkt bez laktozy. Zawiera substancję słodzącą. Odpowiedni dla wegetarian i wegan.
Smak cytrynowy.

Składniki

Regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja wiążąca: sorbitole, sole magnezowe kwasu cytrynowego (magnez), węglan magnezu (magnez), regulatory kwasowości: węglany sodu, kwas jabłkowy; naturalny aromat, sok cytrynowy w proszku (1%), substancja wiążąca: glikol polietylenowy, substancja słodząca: sukraloza, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), barwnik: ryboflawiny.

Składniki 1 tabletka %RWS*
Magnez 200 mg 53%
Witamina B6 1 mg 71%

*Referencyjna Wartość Spożycia.

Masa netto

75 g

Właściwości składników

Magnez i witamina B6 - wpływają na zmniejszenie uczucia znużenia i zmęczenia.

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli: 1 tabletka dziennie.

Tabletkę rozpuścić w szklance (200 ml) wody. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.

Preparat jest suplementem diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Przechowywać w oryginalnym, zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i sztucznych emiterów ciepła. Przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 25°C. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

DOZ S.A.
Al. Jerozolimskie 134
Warszawa

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Zamknij