DOZ Product Żurawina Max, kapsułki, 60 szt.

Opis

DOZ Product Żurawina Max - to suplement diety z ekstraktem z owoców żurawiny wielkoowocowej. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

Składniki

Ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej (Vaccinium macrocarpon L.) DER 4:1, ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej (Vaccinium macrocarpon L.) DER 150:1 standaryzowany na 50% proantocyjanidyn, kapsułka (substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza), ekstrakt z pędów bambusa (Bambusa vulgaris) DER 25:1 standaryzowany na 70% krzemionki.

Składniki  1 kapsułka
Ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej (DER 150:1), w tym: 90 mg
proantocyjanidyny 45 mg
Ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej (DER 4:1) 160 mg
Ekstrakt z pędów bambusa (DER 25:1), w tym: 53 mg
krzemionka 37,1 mg

 

Masa netto

22,8 g

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli: 1 kapsułka dziennie.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Preparat jest suplementem diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 25°C. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

DOZ S.A.
Al. Jerozolimskie 134
Warszawa

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Zamknij