Enilome E Pro Podology, spray do stóp i obuwia 4w1, 150 ml

Enilome

ZESTAWY

PRODUKTY Z SERII

PODOBNE PRODUKTY

INNI KUPOWALI RÓWNIEŻ

Opis

Enilome E Pro Podology

Aktywny spray do stóp i obuwia 4w1. Niweluje nieprzyjemny zapach zarówno stóp, jak i obuwia, a także pozostawia uczucie świeżości. Produkt przeznaczony jest do codziennego stosowania przez osoby dorosłe. Zostawia na skórze stóp orzeźwiający zapach.

Składniki/Ingredients

Butane, Alcohol Denat., Propane, Isobutane, Citronellyl Methylcrotonate, Sodium Caproyl/Lauroyl Lacylate, Trethyl Citrate, Urtica Dioica Leaf Extract, Propylene Glycol, Parfum, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.

Składniki aktywne: ekstrakt z liści pokrzywy.

Właściwości

Aktywny spray do stóp i obuwia 4w1 Enilome E Pro Podology:

  • pozostawia uczucie świeżości,
  • niweluje nieprzyjemny zapach stóp,
  • neutralizuje nieprzyjemny zapach obuwia,
  • odświeża skórę stóp i obuwie.

Przeznaczenie

Do odświeżania obuwia i skóry stóp.

Stosowanie

Przed użyciem wstrząsnąć. Aplikować z odległości 15-20 cm na stopy lub do wnętrza butów. Przed zastosowaniem produktu do wnętrza butów należy sprawdzić czy nie pozostawia on widocznych śladów na materiale.

Uwagi

Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł skrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C/122°F. Nie nanosić na uszkodzoną skórę stóp.

Producent

WATS PIASECKI I WSPÓLNICY SP.JAWNA

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Zamknij