Sanprobi IBS, kapsułki, 20 szt.

PODOBNE PRODUKTY

INNI KUPOWALI RÓWNIEŻ

Opis

Sanprobi IBS - suplement diety w postaci kapsułek zawierający bakterie probiotyczne Lactobacillus plantarum 299v. Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3. roku życia, młodzieży i dorosłych. 

Nie zawiera laktozy (granica wykrywalności 0,01 g/100g), kazeiny (granica wykrywalności 0,06 mg/kg), alergennych białek mleka (granica wykrywalności 0,05 mg/kg) oraz β-laktoglobuliny (granica wykrywalności 0,0015 mg/kg). Produkt bezglutenowy.

Składniki

Nośnik - skrobia kukurydziana, L. plantarum 299v, nośnik - sole magnezowe kwasów tłuszczowych; otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza.

Składnik 1 kapsułka
Lactobacillus plantarum 299v 10 miliardów CFU*

*CFU - Colony-Forming Unit - jednostka tworząca kolonię.

Masa netto

8,96 g

Zalecane dzienne spożycie

Dzieci od 3 do 12 roku życia: 1 kapsułka dziennie.

Dzieci od 12 roku życia, młodzież i dorośli: 1-2 kapsułki dziennie.

W przypadku małych dzieci, zawartość kapsułki można rozpuścić w zimnym lub letnim płynie (np. w wodzie, herbacie, mleku).

W przypadku przyjmowania antybiotyków rekomenduje się spożywanie suplementu diety wraz z rozpoczęciem antybiotykoterapii i kontynuację przez 10 dni po jej zakończeniu.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Preparat jest suplementem diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

SANPROBI SP.Z O.O.SP.K.

Dystrybutor

Sanprobi Sp. z o.o. Sp. k.
Kurza Stopka 5/C
Szczecin

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Zamknij