Viscoplast, opaska elastyczna tkana z zapinką, 5 m x 15 cm, 1 szt.
PODOBNE PRODUKTY
INNI KUPOWALI RÓWNIEŻ
OGÓLNY OPIS PRODUKTU
Viscoplast, opaska elastyczna tkana z zapinką – wyrób medyczny wielokrotnego użytku, który polecany jest do opatrywania ran i otarć po nałożeniu kompresu. Może być stosowany jako opaska uciskowa, co pomaga przeciwdziałać tworzeniu się opuchlizny i pozwala unieruchomić stawy np. po skręceniu czy urazie.
Produkt jest odpowiedni do stosowania w domu, szpitalach, klinikach, etc.
SKŁAD I/LUB ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
Opakowanie zawiera: 1 opaskę elastyczną o długości 5 m i szerokości 15 cm.
DZIAŁANIE I PRZEZNACZENIE WYROBU MEDYCZNEGO, WSKAZANIA DO ZASTOSOWANIA
Wyrób medyczny należy stosować do podtrzymywania kompresów i mocowania dużych opatrunków np. na głowie lub tułowiu. Odpowiedni do użytku jako opaska uciskowa lub usztywniająca.
SPOSÓB UŻYCIA
Przed zastosowaniem produktu należy dokładnie zapoznać się z ulotką/instrukcją użycia dołączoną do wyrobu.
OSTRZEŻENIA, ŚRODKI OSTROŻNOŚCI, UWAGI
- Produkt nadaje się do prania w 40oC.
- Nie stosować bezpośrednio na rany.
Szczegółowe informacje nt. bezpieczeństwa stosowania znajdują się na ulotce/instrukcji użycia dołączonej do wyrobu medycznego.
Producent
3M Deutschland GmbHCarl-Schurz-Str. 1
41453 Neuss, Germany
consumer_emea@mmm.com