Odstąpienie od umowy

Przed odesłaniem towaru zachęcamy Cię do zapoznania się z o ogólnymi  zasadami dotyczącymi odstąpienia od umowy sprzedaży i związanym z tym zwrotem towaru do apteki. Szczegółowe postanowienia zawarte są w Regulaminie.
Od umowy sprzedaży towarów można odstąpić bez podawania przyczyny, w terminie 14 dni od dnia otrzymania zamówionego produktu. 

Jakich produktów nie można zwrócić?

  • Produktów leczniczych.
  • Wyrobów medycznych.
  • Środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego.
  • Produktów dostarczonych  w zapieczętowanym opakowaniu, których po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.
  • Produktów z krótkim terminem przydatności do użycia.

Ile mam czasu na zwrot towaru?

Odstąpić od umowy sprzedaży możesz w terminie do 14 dni od otrzymania zamówienia. Jeśli masz wątpliwości, czy dany towar podlega zwrotowi, skontaktuj się z nami mailowo bok@aptelia.pl lub telefonicznie 42 231 33 13.

Jak dokonać zwrotu?

1.    Możesz  wydrukować i wypełnić formularz zwrotu dostępny tutaj

2.    Przesyłkę możesz nadać bezpłatnie korzystając z usługi Zwrot DHL lub Szybkie Zwroty InpostMożesz też skontaktować się z nami telefonicznie (42) 231 33 13 i zamówić odbiór przesyłki.

3.    W terminie do 14 dni od otrzymania przez nas towaru, dokonamy zwrotu środków na konto, z którego dokonałeś płatności.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Zamknij