Durex Classic, prezerwatywy ze środkiem nawilżającym, 18 szt.

Durex

Wybrany przez Ciebie produkt jest niedostępny. Możliwe, że wkrótce ponownie pojawi się w Aptece. Dodaj swoj adres e-mail, abyśmy mogli Cię o tym poinformować.

PRODUKTY Z SERII

PODOBNE PRODUKTY

INNI KUPOWALI RÓWNIEŻ

Opis

Durex Classic

Wyrób medyczny w postaci prezerwatyw wykonanych z lateksu. Są łatwe do założenia, wygodne w użyciu, o klasycznym kształcie Easy-on, zakończonym zbiorniczkiem.
Szerokość nominalna: 56 mm.

Skład

Produkt wykonany z naturalnej gumy lateksowej. 

Zawartość opakowania

W opakowaniu znajduje się 18 prezerwatyw. 

Działanie

Prezerwatywy Durex Classic posiadają dodatek silikonowego lubrykantu, który zwiększa poślizg w trakcie stosunku. 
Szerokość nominalna: 56 mm.

Sposób użycia wyrobu medycznego

1. Wyjmij prezerwatywę z opakowania.
2. Ściśnij zbiorniczek znajdujący się na końcu i rozwiń ją na członku.
3. Zaraz po wytrysku zdejmij prezerwatywę i wyrzuć ją. 

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Przed użyciem przeczytaj instrukcję używania, zwłaszcza jeśli używasz prezerwatyw do seksu analnego lub oralnego. Zachowaj instrukcję używania na później. Żadna metoda antykoncepcji nie chroni w 100% przed ciążą, HIV lub chorobami przenoszonymi drogą płciową. Prezerwatywy mogą stwarzać ryzyko zadławienia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie używać w przypadku uszkodzonego opakowania. Użyć tylko raz. Chronić przed wilgocią. Chronić przed promieniowaniem słonecznym. Przechowuj w chłodnym miejscu. Zawiera naturalny lateks. Wyrób medyczny.

Uwagi i środki ostrożności

Żadna metoda antykoncepcyjna nie chroni w 100% przed ciążą, chorobami przenoszonymi drogą płciową, czy wirusem HIV. 
Używaj tylko z żelami intymnymi przeznaczonymi do stosowania z prezerwatywami lateksowymi. 

Uwagi

Używanie lubrykantów intymnych z serii Durex Play wraz z prezerwatywą może potęgować przyjemne doznania w trakcie seksu. Wszystkie lubrykanty z serii Durex Play mogą być bezpiecznie używane wraz z prezerwatywą w przeciwieństwie do innych lubrykantów na bazie substancji oleistych, które mogą uszkodzić prezerwatywę - więcej informacji znajdziesz na www.durex.pl
Testowane dermatologicznie.
W 100% testowane elektronicznie.

Producent

RECKITT BECKINSER POLAND SP. Z O.O.
ul.Okunin 1
Nowy Dwór Mazowiecki
ConsumerHealth_PL@reckitt.com

Dystrybutor

RECKITT BENCKISER (Poland) S.A.
Okunin 1
Nowy Dwór Mazowiecki
ConsumerHealth_PL@reckitt.com