Sea-Band, opaska akupresurowa przeciw mdłościom dla dzieci, różowa, 1 para

Kod produktu: 5015259007750

PODOBNE PRODUKTY

Opis

Opaska akupresurowa przeciw mdłościom Sea-Band to wyrób medyczny dla dzieci. Produkt pomaga hamować mdłości wywołane chorobą lokomocyjną oraz te, które powstały z innych przyczyn. Działanie produktu polega na ucisku tzw. punktu Nei-Kuan, znajdującego się na nadgarstku.
Kolor: różowy.

Skład

Nylon 81,1%, Elastan 18,9%.

Zawartość opakowania

2 sztuki opasek akupresurowych. 

Działanie

Opaski pozwalają zminimalizować objawy choroby lokomocyjnej a także mdłości o różnym podłożu. Ich działanie opiera się na akupresurze punktu P6 (zwanego inaczej punktem Nei-Kuan) umieszczonego na nadgarstkach. Produkt rozpoczyna swe działanie 2-5 minut po założeniu.
Wyrób nie powoduje senności ani innych skutków ubocznych.

Wskazania

Wyrób medyczny może być stosowany przez osoby dorosłe i dzieci od 3. roku życia, które cierpią na nudności związane z chorobą lokomocyjną lub nudności o innym podłożu (np. migrenowe).
Opaska jest produktem wielokrotnego użycia.

Stosowanie produktu

Aby założyć opaskę należy umieścić trzy środkowe palce na wewnętrznej stronie nadgarstka, w taki sposób aby krawędź trzeciego z nich znajdowała się tuż poniżej linii nadgarstka. Punkt P6 znajduje się pod palcem wskazującym, pomiędzy dwoma ścięgnami nadgarstka. Należy założyć opaskę w taki sposób, aby guzik uciskający skierowany był w stronę nadgarstka dokładnie w punkcie P6. Tę samą czynność wykonać na drugim nadgarstku. Aby zapewnić optymalny efekt, należy zakładać opaski jednocześnie na obu nadgarstkach. Wyrób zakładać można przed rozpoczęciem podróży lub w jej trakcie.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

W razie pojawienia się opuchlizny natychmiast przerwać stosowanie wyrobu.
Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. W razie wystąpienia niepokojących objawów lub działań niepożądanych należy przerwać stosowanie wyrobu i skontaktować się z lekarzem.
Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł światła i wilgoci, w sposób niedostępny dla dzieci.

Uwagi

Opaski Sea-Band mogą być używane wielokrotnie lub noszone stale, można je prać ręcznie przy użyciu mydła lub innego łagodnego detergentu.

Producent

SEA BAND
Pułaskiego 9
Katowice

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Zamknij