DOZ Product Węgiel aktywny, kapsułki, 30 szt.

ZESTAWY

Opis

DOZ Product Węgiel aktywny - to suplement diety z węglem aktywowanym, który łagodzi uczucie pełności i wzdęcia oraz wspomaga funkcjonowanie przewodu pokarmowego. Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 5. roku życia i osób dorosłych.
Produkt bez glutenu, bez laktozy, bez białek mleka, bez soi.

Składniki

Węgiel aktywowany, kapsułka (żelatyna wieprzowo-wołowa, barwnik: tlenki i wodorotlenki żelaza).

Składniki  1 kapsułka
Węgiel aktywowany 150 mg

 

Masa netto

6,78 g

Właściwości składników

Węgiel aktywowany - wpływa na złagodzenie uczucia pełności, wzdęć. Wspomaga pracę układu pokarmowego.

Zalecane dzienne spożycie

Dzieci powyżej 5. roku życia i dorośli: 1 kapsułka dziennie.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Ze względu na właściwości adsorpcyjne węgla jego stosowanie wraz z produktami leczniczymi należy skonsultować z lekarzem. Suplement diety DOZ PRODUCT Węgiel aktywny może osłabiać działanie niektórych leków. Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 5. roku życia i osób dorosłych.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz prowadzenie zdrowego trybu życia są ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze 5–25°C, w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

DOZ S.A.
Al. Jerozolimskie 134
Warszawa

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Zamknij