Ascorvita MAX shot, płyn doustny, 25 ml x 10 szt.
PODOBNE PRODUKTY
INNI KUPOWALI RÓWNIEŻ
Opis
Ascorvita MAX shot - to suplement diety w postaci shotów z płynem, który zawiera witaminy C, D oraz cynk. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.
Bez laktozy, bez glutenu. odpowiedni dla wegetarian.
Smak pomarańczowy.
Składniki
Woda, fruktoza, kwas L-askorbinowy (witamina C), koncentrat soku z pomarańczy w proszku, aromat, nośnik: glicerol, substancja konserwująca: sorbinian potasu, barwnik: karoteny, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa, cytrynian cynku, cholekalcyferol (witamina D), substancja słodzącą: sukraloza.
Składniki | 1 shot (25 ml) | %RWS* |
Witamina C | 1000 mg | 1250% |
Witamina D | 50 µg | 1000% |
Cynk | 10 mg | 100% |
*Referencyjna Wartość Spożycia.
Właściwości składników
Witamina C - pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, a także przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.
Cynk i witamina D - pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.
Zalecane dzienne spożycie
Dorośli: 1 shot dziennie. Wstrząsnąć przed spożyciem. Zawartość shota rozcieńczyć w 100 ml wody, herbaty, soku bądź innego płynu.
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat przeznaczony dla zdrowych dorosłych osób do 75. roku życia.
Preparat jest suplementem diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 25°C. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Producent
NATUR PRODUKT PHARMAPodstoczysko 30
07-300 Ostrów Mazowiecka
a.lesniak@zdrovit.pl