Natur Planet, Drzewo Herbaciane, olejek myjący, 150 ml

PODOBNE PRODUKTY

INNI KUPOWALI RÓWNIEŻ

Opis

Natur Planet

Olejek Myjący Drzewo Herbaciane to naturalna formuła stworzona z myślą o codziennym demakijażu i oczyszczaniu twarzy. Dzięki połączeniu odżywczych olejów roślinnych i witaminy E delikatnie rozpuszcza makijaż, zanieczyszczenia i nadmiar sebum, jednocześnie dbając o barierę hydrolipidową skóry. Dodatek olejku z drzewa herbacianego wspomaga pielęgnację cery mieszanej i trądzikowej, działając oczyszczająco i odświeżająco. Produkt nie pozostawia uczucia ściągnięcia, nie podrażnia i nie wysusza skóry, pozostawiając ją miękką i gładką. Lekki aromat drzewa herbacianego potęguje wrażenie świeżości podczas pielęgnacji.

Składniki/Ingredients

Helianthus Annus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, PEG-7 Gliceryl Cocoate, Melaleuca Alternifolia Oil, Limonene*, Tocopheryl acetate, Limonene, Linalool.

Właściwości

Drzewo Herbaciane, olejek myjący, Natur Planet

  • Oczyszcza skórę z makijażu i zanieczyszczeń.
  • Rozpuszcza sebum bez naruszania bariery hydrolipidowej.
  • Wspiera pielęgnację cery mieszanej i trądzikowej.
  • Łagodzi podrażnienia i działa regenerująco.
  • Pozostawia skórę świeżą, gładką i miękką.

Składniki aktywne

Olejek słonecznikowy (Helianthus Annuus Seed Oil) – nawilża i odżywia, bogaty w witaminę E.

Olejek migdałowy (Prunus Amygdalus Dulcis Oil) – uelastycznia i regeneruje skórę.

Olejek z drzewa herbacianego (Melaleuca Alternifolia Oil) – działa antybakteryjnie i oczyszczająco, wspomaga pielęgnację skóry trądzikowej.

Witamina E (Tocopheryl Acetate) – silny antyoksydant, wspiera procesy naprawcze skóry.

Przeznaczenie

Polecany do codziennego oczyszczania skóry mieszanej, tłustej i trądzikowej. Sprawdzi się również w demakijażu skóry wrażliwej, dzięki łagodnym olejom roślinnym.

Stosowanie

Zwilżyć twarz wodą, rozetrzeć niewielką ilość olejku w dłoniach i masować skórę okrężnymi ruchami, aż makijaż i zanieczyszczenia zostaną rozpuszczone. Następnie spłukać letnią wodą. Nadmiar olejku w okolicach oczu usunąć delikatnie wilgotnym wacikiem.

Uwagi

Wstrząsnąć przed użyciem. Unikać kontaktu z oczami. Chronić przed dziećmi i przechowywać z dala od źródeł światła i wysokiej temperatury.

Producent

INFO-FARM Marcelina Pacula-Staś
Johna Baildona 24/3
40-115 Katowice
info@naturplanet.pl