Mydlarnia 4 Szpaki, Rozmaryn i Mandarynka, łagodzący balsam do ciała, 200 ml

PODOBNE PRODUKTY

INNI KUPOWALI RÓWNIEŻ

Opis

Mydlarnia 4 Szpaki

Odkryj codzienną pielęgnację, która koi ciało i zmysły. Balsam do ciała to lekka, naturalna formuła, która natychmiast nawilża, łagodzi i wygładza skórę, pozostawiając ją miękką, elastyczną i subtelnie pachnącą olejkami eterycznymi. W jego sercu znajduje się masło shea i olej ze słodkich migdałów, które intensywnie odżywiają, regenerują i zmiękczają skórę. Pantenol koi podrażnienia, a ekstrakt z kory kruszyny wspiera jej odnowę. Całość uzupełniają olejki eteryczne z mandarynki i rozmarynu, które relaksują i odświeżają zmysły. Idealny dla miłośników świadomej pielęgnacji, łączy skuteczność natury z przyjemnością aromatycznego rytuału.

Składniki/Ingredients

Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Citrus Reticulata Peel Oil, Cetyl Alcohol, Glycerin, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Frangula Alnus Bark Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Tocopherol, Sodium Phytate, Alcohol, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Linalool, Limonene.

Właściwości

Łagodzący balsam do ciała, Mydlarnia 4 Szpaki

  • Intensywnie nawilża i zmiękcza skórę, przywracając jej elastyczność.
  • Łagodzi podrażnienia i wspiera naturalną regenerację naskórka.
  • Odżywia i wzmacnia barierę hydrolipidową, chroniąc przed przesuszeniem.
  • Pozostawia skórę gładką, miękką i promienną w dotyku.
  • Pobudza zmysły aromatem mandarynki i rozmarynu.
  • Posiada lekką, szybko wchłaniającą się konsystencję.

Składniki aktywne: masło shea, pantenol, ekstrakt z kruszyny pospolitej.

Przeznaczenie

Dla skóry suchej, wrażliwej, zmęczonej i potrzebującej regeneracji. Odpowiedni do codziennego stosowania, także po kąpieli i ekspozycji na słońce.

Stosowanie

Nanieś niewielką ilość balsamu na czystą, suchą skórę ciała i wmasuj kolistymi ruchami aż do wchłonięcia. Stosuj rano i wieczorem lub zawsze, gdy Twoja skóra potrzebuje nawilżenia.

Uwagi

Unikaj okolic oczu. W razie podrażnienia lub uczulenia na którykolwiek ze składników, zaprzestań stosowania. Przechowuj w suchym, chłodnym i ciemnym miejscu.

Producent

Mydlarnia Cztery Szpaki
Króla Zygmunta Augusta 26
15-136 Białystok
online@4szpaki.pl