Akuku, bidon ze słomką, 6 m+, 360 ml
PODOBNE PRODUKTY
INNI KUPOWALI RÓWNIEŻ
Opis
Bidon ze słomką Akuku wspiera naukę samodzielnego picia. Kolorowe, atrakcyjne wzornictwo oraz uchwyty dostosowane do małych rączek zachęcają dziecko do korzystania z bidonu. Specjalna konstrukcja chroni przed przypadkowym wylewaniem się napojów. Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia.
Zawartość opakowania
Akuku, bidon ze słomką, 6 m+, 360 ml
Przeznaczenie produktu
Bidon ze słomką Akuku polecany jest do nauki samodzielnego picia, dla dzieci powyżej 6. miesiąca życia.
Charakterystyka produktu
Bido Akuku posiada ergonomiczne uchwyty dostosowane do małych rączek dziecka oraz niewielką wagę. Jego praktyczne zamknięcie zapobiega wylewaniu się płynów. Idealnie sprawdza się podczas zabawy lub w podróży. Został wykonany z bezpiecznych i trwałych materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością, nie zawiera BPA. W środku znajduje się zapasowa słomka i ustnik.
Stosowanie produktu
Należy uważać, aby napoje nie były zbyt gorące ani zbyt zimne. Nie należy pozostawiać dziecka bez opieki osoby dorosłej.
Nie używać w mikrofalówce, nie myć w zmywarce.
Uwagi i środki ostrożności
Produkt dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych (czerwonym z kotkiem i niebieskim z pieskiem) wysyłanych losowo.
Producent
AL BISDługa 7a-9
Kalisz