Iladian dla dziewczynek, żel do higieny intymnej, 150 ml

Iladian

Wybrany przez Ciebie produkt jest niedostępny. Możliwe, że wkrótce ponownie pojawi się w Aptece. Dodaj swoj adres e-mail, abyśmy mogli Cię o tym poinformować.

PODOBNE PRODUKTY

INNI KUPOWALI RÓWNIEŻ

OPIS

Żel do higieny intymnej Iladian dla dziewczynek to produkt kosmetyczny, którego formuła zawiera takie składniki aktywne jak:

  • olej z owsa – wspiera nawilżanie i lepszą pracę naturalnej bariery ochronnej skóry,
  • alantoina – pomaga regenerować skórę. W połączeniu z bisabololem wspomaga kojenie i łagodzenie podrażnionego naskórka,
  • kwas mlekowy – wspiera utrzymanie właściwego pH oraz zachowanie naturalnej mikroflory bakteryjnej.

Połączenie tych składników pomaga chronić przed podrażnieniami i pozwala delikatnie myć skórę okolic intymnych, a także wspomaga łagodzenie zaczerwienienia i uczucia swędzenia. Wspiera również przywrócenie podrażnionej skórze uczucia komfortu.

Formuła jest właściwa dla delikatnej i wrażliwej skóry dzieci. Produkt pomaga w nauce prawidłowej higieny intymnej.

PRZEZNACZENIE

Dziewczynki od 3. roku życia do pierwszej menstruacji. Higiena intymna.

UWAGI

Nie używać w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik aktywny produktu.

Producent

AFLOFARM
Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice
aflofarm@aflofarm.pl