KENAY AstaZine Astaksantyna 12 mg, kapsułki, 30 szt.

PODOBNE PRODUKTY

INNI KUPOWALI RÓWNIEŻ

Opis

KENAY AstaZine Astaksantyna 12 mg - to suplement diety w postaci kapsułek, który zawiera astaksantynę z alg Haematococcus pluvialis. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

Składniki

Astaksantyna (mikroalga Haematococcus pluvialis), nośnik: wysokiej jakości olej z krokosza barwierskiego (non-GMO), kapsułka: żelatyna (wolna od BSE), gliceryna, przeciwutleniacz: D-α-tokoferol naturalny.

Składniki 1 kapsułka
Astaksantyna 12 mg

AstaZine® jest zarejestrowanym znakiem Jinke Group USA Inc./Beijing Gingko Group Biological Technology Co., Ltd.

Masa netto

22,05 g

Zalecane dzienne spożycie

Dorośli: 1 kapsułka dziennie, podczas posiłku.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, karmiących piersią oraz dzieci i młodzieży poniżej 18. roku życia.

Preparat jest suplementem diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 25°C. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ze względu na naturalne pochodzenie składników, kolory kapsułek mogą się różnić. Nie wpływa to na jakość produktu.

Producent

KENAY
Częstochowska 25
Kalisz

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Zamknij