Momini Nebubunny, nebulizator kompresorowo-tłokowy, 1 szt.
PODOBNE PRODUKTY
INNI KUPOWALI RÓWNIEŻ
Opis
Momini Nebubunny
Nebulizator kompresorowo-tłokowy – wyjątkowy inhalator zaprojektowany specjalnie dla dzieci. Jego uroczy design w kształcie króliczka sprawia, że inhalacja staje się mniej stresująca i bardziej przyjazna dla najmłodszych. Dzięki cichej pracy oraz delikatnej mgle inhalacyjnej Nebubunny skutecznie wspiera leczenie infekcji dróg oddechowych, astmy oraz alergii.
Zawartość opakowania
Końcówka do nosa, maska dla dorosłych, maska dla dzieci, pojemnik na lek, rurka powietrzna, smoczek do nebulizacji, ustnik do nebulizacji, zapasowe filtry.
Charakterystyka produktu
Momini Nebubunny posiada przyjazny design, który oswaja malucha z inhalacją. Cechuje się wysoką skutecznością – efektywnie dostarcza leki do układu oddechowego. Cicha praca minimalizuje stres i dyskomfort dziecka. W zestawie znajdują się maski dla dzieci i dorosłych – idealny dla całej rodziny. Nebulizator jest prosty w obsłudze nawet dla początkujących rodziców.
Uwagi i środki ostrożności
Stosuj urządzenie wyłącznie zgodnie z jego przeznaczeniem i zaleceniami producenta.
Produkt powinien być używany wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej, szczególnie w przypadku niemowląt i dzieci.
Producent
BEAUTY FACTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ00-095 Warszawa