La Bomba, olejek do ciała Midnight Oil, 100 ml

PODOBNE PRODUKTY

INNI KUPOWALI RÓWNIEŻ

Opis

La Bomba

Zanurz się w aksamitnej pielęgnacji ciała i pozwól, by Midnight Oil Vitamin C & E odmienił Twój rytuał wieczorny. Ten luksusowy, naturalny olejek do ciała łączy bogactwo witamin, rozświetlający pigment i zmysłowy zapach neroli z wanilią, tworząc produkt, który rozpieszcza zarówno skórę, jak i zmysły.

Formuła oparta na naturalnych olejach – m.in. z wrotyczu marokańskiego i frakcjonowanego oleju kokosowego – dogłębnie odżywia, nawilża i wygładza. Skwalan zapewnia elastyczność, a witamina C wyrównuje koloryt i dodaje blasku. Subtelny połysk zawdzięczany mineralnym pigmentom sprawia, że skóra wygląda zdrowo, promiennie i jedwabiście gładko.

Otul się zapachem ciepłego wieczoru, poczuj odprężenie i daj skórze to, czego naprawdę potrzebuje – luksus, skuteczność i sensualność w jednym produkcie.

Składniki/Ingredients

Caprylic/Capric Triglyceride, Squalane, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate, Parfum, Citrus Aurantium Flower Oil, Tanacetum Annuum Flower Oil, Calcium Aluminum Borosilicate, Titanium Dioxide, Tin Oxide, Citral, Geraniol, Farnesol, Limonene, Linalool

Właściwości

Midnight Oil Vitamin C & E, La Bomba

  • Rozświetla skórę, nadając jej zdrowy i promienny wygląd.
  • Intensywnie nawilża i wygładza, chroniąc przed przesuszeniem.
  • Wspomaga regenerację, poprawia elastyczność i koloryt skóry.
  • Działa antyoksydacyjnie i przeciwstarzeniowo.
  • Otula zmysłowym, ciepłym zapachem neroli i wanilii.
  • Zawiera mineralne pigmenty i drogocenny olejek Blue Tansy.

Składniki aktywne: olejek neroli, olej z wrotyczu marokańskiego, olej kokosowy frakcjonowany, skwalan, witamina C, witamina E

Przeznaczenie

Dla każdego rodzaju skóry – szczególnie suchej, zmęczonej, pozbawionej blasku. Doskonały do wieczornej pielęgnacji lub jako podkreślenie letniej opalenizny. Idealny do masażu i codziennego użytku po kąpieli.

Stosowanie

Przed użyciem dokładnie wstrząśnij butelką. Nanieś kilka kropli olejku na dłoń, rozgrzej i rozprowadź na skórze ciała delikatnymi, okrężnymi ruchami. Stosuj najlepiej po kąpieli – na lekko wilgotną skórę – aby zatrzymać wilgoć i podkreślić naturalny blask skóry.

Uwagi

Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Naturalny skład może powodować różnice w zapachu i kolorze produktu – to naturalne i nie wpływa na jego skuteczność.

Producent

LB ESSENTIALS SP. Z O.O.
Stępińska 22/30 lok 204A,
00-739 Warszawa
kontakt@labombabath.pl