Leki bez recepty układ moczowy i płciowy

(119) info
Pokaż filtry Filtruj

Leki na układ moczowy

Leki bez recepty na układ moczowy z apteki zostały stworzone z myślą o infekcjach dolnych dróg moczowych, zwłaszcza pęcherza moczowego. Zawarte w nich substancje czynne, jak furagina oraz naturalne ekstrakty roślinne, łagodzą objawy związane z zakażeniem, jak pieczenie podczas mikcji.

W powrocie do zdrowia służą m.in. Urofuraginum Max oraz Furaginum US Pharmacia. To leki bez recepty na układ moczowy o działaniu antybakteryjnym, które mogą być stosowane przy leczeniu ostrych oraz nawracających i powikłanych zakażeniach dróg moczowych. Kurację układu moczowego może uzupełniać np. Pyralgina, która łagodzi miejscowe dolegliwości związane z infekcją, a także neutralizuje gorączkę, objaw często towarzyszący tego typu chorobie.

W ofercie apteki znajdują się ponadto leki bez recepty o działaniu moczopędnym i przeciwzapalnym. Leki Urosept czy Fitolizyna mogą być stosowane pomocniczo w leczeniu zakażeń i stanów zapalnych dróg moczowych, a także w kamicy dróg moczowych, jak również w ramach profilaktyki kamicy nerkowej. Stosowanie leków bez recepty na układ moczowy powinno być zawsze poprzedzone konsultacją lekarską w tym temacie lub dokładnym studiowaniem ulotki dołączonej do opakowania wybranego leku.

Leki na infekcje intymne

Apteka posiada szeroką ofertę leków na infekcje intymne. To grupa leków, których zadaniem jest odbudowa naturalnej flory bakteryjnej dróg rodnych i okolic intymnych, łagodzenie objawów związanych z infekcją, jak świąd, upławy i zaczerwienienie, a także zapobieganie ich nawrotom. Gynoxin Optima lub też Tantum Rosa, które dzięki działaniu przeciwgrzybiczemu, przeciwbakteryjnemu i miejscowo znieczulającemu hamują rozwój chorobotwórczych patogenów, wspierają gojenie się ran i uszkodzeń błony śluzowej oraz przywracają prawidłowe PH pochwy.

W asortymencie leków znajdują się też produkty lecznicze zawierające szczepy odpowiednich bakterii o silnych właściwościach adhezyjnych, które po kolonizacji w miejscu infekcji produkują kwas mlekowy lub nadtlenek wodoru, stwarzając tym samym niekorzystne środowisko do namnażania się i bytowania chorobotwórczych mikroorganizmów. Jednym z nich jest Lactacyd Intima. Apteka posiada ponadto leki bez recepty doustne o działaniu przeciwbólowym i rozkurczowym, np. No-Spa Max. Może on być stosowany zarówno na dolegliwości pochodzące z dróg rodnych, jak i moczowych, żółciowych i pokarmowych.

Leki dla panów

Na problemy dróg moczowych leki bez recepty skuteczne są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. W aptece znajdują się też dodatkowe wyroby lecznicze dedykowane tylko panom na zaburzenia oddawania moczu innego pochodzenia. W kategorii, jaką stanowią leki bez recepty na układ moczowy i płciowy, znajduje się grupa leków na zaburzenia mikcji związane z rozrostem prostaty. Jednym z nich jest Prostamol Uno.

Można tu nabyć ponadto leki działające na zaburzenia erekcji różnego rodzaju. Ich działanie polega przede wszystkim na zwiększeniu dopływu krwi do prącia poprzez rozkurcz naczyń krwionośnych i przywrócenie sprawności mechanizmów odpowiadających za jakość erekcji. Uzyskanie i utrzymanie wzwodu ułatwia m.in. Inventum, Maxon Forte i Silcontrol. Wystarczającą gotowość prącia do odbycia stosunku płciowego można osiągnąć już w kilkanaście minut po spożyciu leków. Tempo nadejścia i czas trwania erekcji uwarunkowane są istotnie rodzajem i dawką substancji czynnej leku. W aptece są też leki na opóźnienie ejakulacji. Jednym z nich jest Bravera Control.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Zamknij