DOZ Product Witamina D3 Baby 400 j.m., kapsułki twist-off, 90 szt.

DOZ PRODUCT

PODOBNE PRODUKTY

INNI KUPOWALI RÓWNIEŻ

Opis

DOZ Product Witamina D3 Baby 400 j.m. - to suplement diety w postaci kapsułek, który zawiera witaminę D. Produkt przeznaczony dla noworodków i niemowląt.
Produkt bez glutenu, bez laktozy.

Składniki

Olej słonecznikowy rafinowany, otoczka (żelatynowa wieprzowa, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol), witamina D (cholekalcyferol) w oleju MCT.

Składniki

1 kapsułka %RWS*
Witamina D 10 µg (400 IU) 200%

*Referencyjna Wartość Spożycia.

Masa netto

20,25 g

Właściwości składników

Witamina D - wspiera prawidłowy wzrost i rozwój kości u dzieci.

Zalecane dzienne spożycie

Noworodki i niemowlęta: 1 kapsułka dziennie.

Końcówkę kapsułki przekręcić i oderwać lub odciąć. Zawartość kapsułki dodać do pokarmu lub wycisnąć na łyżeczkę. Podczas podawania preparatu bezpośrednio do ust dziecka należy zachować szczególną ostrożność, by zminimalizować ryzyko połknięcia kapsułki przez dziecko.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Preparat jest suplementem diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 25°C. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

DOZ S.A.
Al. Jerozolimskie 134
Warszawa

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności.

Zamknij